700 macerası TSA 700 ile kaldığı yerden devam.

İce serisi abi. Yaklaşık 10 uçuş önceki log dosyasını paylaşıyorum isteyen castle programı ile inceleyebilir.
Bir ara biraz hatırlayıp, şu log dosyasına bir göz atayım. Belki bu konuda @İlker Sönmez kardeşim de bir yorum yapabilir.

Hatırladığım kadarıyla CASTLE ICE serisinde bu tür yanma olayları zamanında çok oluyordu. CASTLE EDGE bu sorun çözüldü.

Hatta eğer yanlışım yoksa Castle firmasına ICE serisini gönderip, çok uygun bir farkla EDGE serisine güncelleme yapılabiliyuordu, diye aklımda bir şeyler kalmış :rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Castle "CREMATIONS" tabii ki ADANA için doğru tercih olmaz :D

Erzurum, Kars? bölgesi için daha doğru bir seçenek olabilir :)
Rasim abi şundan eminim, sıcaklıkla hiç alakası yok bu durumun, escmin ısınmadığına eminim loglara baktıysan esc nin ısınmadığını görmüş olman lazım.

Rasim abi şundan eminim, sıcaklıkla hiç alakası yok bu durumun, escmin ısınmadığına eminim loglara baktıysan esc nin ısınmadığını görmüş olman lazım.

csv dosyasını paylaşmışsın Ali ama evde değilim, olsam da zaten castle programı kurulu değil bilgisayarda... Excel ile açıp baktığımda temperature sütununda sayılar görüyorum fakat fahrenheit mıdır celcius mu yazmıyor. Programı ile açsak muhtemelen birim yazacak ve grafiğe de döşeyecek rakamları...

Sadece gördüğüm 70 lerden 150-160 lara kadar rakamlar. Eğer celcius ise bence az değil fakat fahrenheittır diye tahmin ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
csv dosyasını paylaşmışsın Ali ama evde değilim, olsam da zaten castle programı kurulu değil bilgisayarda... Excel ile açıp baktığımda temperature sütununda sayılar görüyorum fakat fahrenheit mıdır celcius mu yazmıyor. Programı ile açsak muhtemelen birim yazacak ve grafiğe de döşeyecek rakamları...

Sadece gördüğüm 70 lerden 150-160 lara kadar rakamlar. Eğer celcius ise bence az değil fakat fahrenheittır diye tahmin ediyorum.
Öyledir abi, zaten o sıcaklıklara çıkarsa cut of olur esc

Sorun çözülmüş ? Esc de uygun fiyata pilot tr de var... Helinin de şöyle bir genel bakımı yapılmış oldu, uçuşlar kaldığı yerden devam :thumbup:
ESC yi el mahkum aldık taksitle iyi denk geldi
kablo tesisatı da yandığı için onlarda sıfırlaıyor ?