700 macerası TSA 700 ile kaldığı yerden devam.

Motoru tekrar sarabilirsiniz. Burda bir arkadaşın elektrikli jet uçağının motoru yandığında kendisi sardı, şu anda gayet güzel kullanıyor.

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
Motoru tekrar sarabilirsiniz. Burda bir arkadaşın elektrikli jet uçağının motoru yandığında kendisi sardı, şu anda gayet güzel kullanıyor.
Teşekkürler Ayhan bey, daha önce sarmıştım, forumda konusu vardı, şuan ihtiyacım yok motora, bi ara boş vakitte sarmayı düşünüyorum zaten.

İlk video kısa olunca, ben uçuşun hemen başında yandı zannetmiş ve şaşırmıştım. Aslında epey uçuş ve uçuşun sonunda sorun çıkmış :( Tekrar geçmiş olsun Ali.
Bu hatta 2. Uçuş ilk uçuş sorunsuz uçtu sıcaklıklar normaldi, ama esc uyarı vermişti, ben sallamadım 2. Uçuşu yaptım, bu uçuşta da aileron tic tock u fazla uzattım etkisi olmuş mu bilemem.

Sonradan verilen uyarının aşırı akım uyarısı olduğunu anladık ama iş işten geçiti?

Not: uçuş esasında felaket lodos vardı, yani uçakçıların evde çay içtiği, avm de gezdiği bir hava ?

Bu hatta 2. Uçuş ilk uçuş sorunsuz uçtu sıcaklıklar normaldi, ama esc uyarı vermişti, ben sallamadım 2. Uçuşu yaptım, bu uçuşta da aileron tic tock u fazla uzattım etkisi olmuş mu bilemem.

Sonradan verilen uyarının aşırı akım uyarısı olduğunu anladık ama iş işten geçiti?
Bak yeni bilgi enterans oldu :eek: Demek motor yanmadan önce bir ikaz vermiş ESC. Neyse allahtan yeni ESC ve model hala sağlam %p

Abicim ellerine sağlık. Yalnız benim parmaklar dondu burada :D En acilinden sıcak bi soba kalorifer falan bulman lazım :D Gerçi inince motor ısıtmıştır ellerini:lol::lol:

Abicim ellerine sağlık. Yalnız benim parmaklar dondu burada :D En acilinden sıcak bi soba kalorifer falan bulman lazım :D Gerçi inince motor ısıtmıştır ellerini:lol::lol:
Ali bizim alanda başımızı koyacak yerimiz var ısınıp ısınıp uçuyoruz ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Abi bende acaba pilleri şarja taksam mı diye düşünüyorum. Sonra boşver hava buz diyorum. Ama alanın yanında sıcak bi oda olsa tadından yenmezdi :D

Abi bende acaba pilleri şarja taksam mı diye düşünüyorum. Sonra boşver hava buz diyorum. Ama alanın yanında sıcak bi oda olsa tadından yenmezdi :D
Ali valla kendimiz alanda üşüyoruz ama pillerin konforunu üstte tutturuz, üşümesin onlar ?
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sanırım şeytanın bacağını kırdık, 3. Pil den bir uçuş.
Hadi insallah :thumbup:
Ali bizim alanda başımızı koyacak yerimiz var ısınıp ısınıp uçuyoruz ?
Soguk günlerde bulunmaz bir fırsat :heartxf:
Ali valla kendimiz alanda üşüyoruz ama pillerin konforunu üstte tutturuz, üşümesin onlar ?
Oldukça mantıklı bir uygulama olmuş :)

Merhabalar tsa ile Uludağ'da bir pil uçuş yaptım, soğuk dolayısıyla reflekslerde yavaşlama oldu ama sonunda keyifli bir uçuş oldu belim için.
iyi seyirler ??
İnişte heliyi kara sapladık ama sıkıntı yok ☺

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Merhabalar tsa ile Uludağ'da bir pil uçuş yaptım, soğuk dolayısıyla reflekslerde yavaşlama oldu ama sonunda keyifli bir uçuş oldu belim için.
Kar üzerindeki uçuşları da izlemek başka keyifli oluyor :heartxf: Bu arada paller de kara temas etmiş maşallah :bravo:

Bu keyifli uçuş ve paylaşım için teşekkürler Ali :thumbup: :RCKolik: