Adım Adım Piroflip Takımı

murat kurdoğlu' Alıntı:
Mehmet abi ben de takıma dahil olmak istiyorum,ben de ramazan dolayısıyla foruma bile az girebiliyorum.Ama en yakın zamanda kaydederim,bu arada program tavsiyeni özelden alabilir miyim lütfen abi. :halay:
Listeye ismini ilave ettim Murat :thumbup:

Program linkini birazdan ozelden mesaj olarak gonderiyorum. Kullanimi oldukca basit. Ama ben yine de yarin kisa bir video ile kullanimi aciklamaya calisacagim :)

Beni de eklerseniz sevinirim :halay:
Bu hareketi çalışmaya ne zaman başladın diye sorarsanız , foruma açtığım ''Online Simülasyon Buluşması'' konusundan itibaren her gün çalıştığım bir hareketti son 1 aydır kusursuz da olmasa yapabiliyorum. :laugh:
Videolarımızı ayrı bir konu olarak mı açalım yoksa konunun altına mesaj olarak mı paylaşalım Mehmet abi ? Ayrıca kayıt için programın linkini atarsan özelden sevinirim :agreed:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Beni de eklerseniz sevinirim :halay:
Ne demek seve seve ilave ederim Dogukan :halay:

Program linkini birazdan ozelden gonderiyorum :laugh:

Tum katilimcilar birer tane ayri bir konu acsin (Mesela : "PiroPlip Calismalarim- Dogukan" gibi )ve calismalarini kendi konularinda paylassin diye dusunduk ;)

Tamamdır Mehmet abi , en geç yarın öğlene hazır benim konum. Kendi tecrübelerimi de paylaşırım :thumbup:

Mehmet abi bende iki üç çeşit var ama sendeki kayıt programı nedir isim verirmisin merak ettim. :)

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Doğukan Ocak' Alıntı:
Tamamdır Mehmet abi , en geç yarın öğlene hazır benim konum. Kendi tecrübelerimi de paylaşırım :thumbup:
Harikasin Dogukan :bravo: :halay:

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Mehmet abi bende iki üç çeşit var ama sendeki kayıt programı nedir isim verirmisin merak ettim. :)
Ben uzun suredir hem ekran kayit hem de video duzenleme ozelligi nedeniyle "Camtasia Studio 8" kullaniyorum Mustafa. Linkini mesaj olarak gonderiyorum.

Yarin da kisa bir kullanim videosu hazirlayip, paylasacagim :RCKolik:

Bende camtasia kullanıyorum gerçekten güzel hemde kullanım ergonomik aklımda olan ve bu ara işlerim yoğunluğu nedeniyle yapamadığım bir konu olacaktır şimdiden teşekkürler.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ben de Bugun half piro flip videosu kaydedeyim dedim ama oruclu olunca kendimi kaybettigim icin ucamadim :lollol: :lol:
Mehmet senin de listeye kayit ettim :thumbup: ve yanina not dustum. Calisma video ve konusunu 12 Temmuz'dan sonra mutlaka bekliyoruz :thumbup:

Bende az önce Dongle siparişimi verdim , teşekkür ederim :RCKolik:

Mehmet abi tabiki benide listeye ekle piroflip hareketini uzun zamandir calisiyorum calismalarimi bende sizlerle paylasmak isterim fakat video kaydetme programini banada gonderirsen sevinirim herkese slmlar saygilar [emoji4]

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre BİÇEN' Alıntı:
Mehmet abi tabiki benide listeye ekle piroflip hareketini uzun zamandir calisiyorum calismalarimi bende sizlerle paylasmak isterim fakat video kaydetme programini banada gonderirsen sevinirim herkese slmlar saygilar [emoji4]
Harika bir haber daha :thumbup: Yeni takimimiz tahminlerin uzerinde hizli bir sekilde büyüyor.

Herhalde bu sekilde bir konu da Turkiye'de bir ILK Bu forumu gercekten seviyorum :halay: :RCKolik:

Program linkini ozelden hemen gonderiyorum Emre ;)

Ben de listeye girmek istiyorum.

Proflip yapabilen her şeyi yapar gibi geliyor bana. Belki biraz abartılı oldu ama kendimi çok uzak hissediyorum bu harekete. Aslında uzun süredir çalışıyorum. Ama bu kadar planlı değildi çalışmalarım.

Tesekkur ederim mehmet abi calismalara kisa sure icinde baslayabilirim [emoji4]

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Bende az önce Dongle siparişimi verdim , teşekkür ederim :RCKolik:
Ilk adimi atmissin Mehmet :bravo:

Cahit Kaş' Alıntı:
Ben de listeye girmek istiyorum.

Proflip yapabilen her şeyi yapar gibi geliyor bana. Belki biraz abartılı oldu ama kendimi çok uzak hissediyorum bu harekete. Aslında uzun süredir çalışıyorum. Ama bu kadar planlı değildi çalışmalarım.
Valla ne yalan soyleyeyim seninle ayni fikirdeyim Cahit Hocam %p Birak yapmayi dusunmeyi birgun birisi bana PIROFLIP icin simde calisma yapacaksin dese guler gecerdim :D Belki hicbir zaman gercek modelde cesaret edip yapamayacagim ama sim calismasinin bana cok sey katacagina inaniyorum ;)

Emre BİÇEN' Alıntı:
Tesekkur ederim mehmet abi calismalara kisa sure icinde baslayabilirim [emoji4]

Rica ederim Emre. Merakla bekliyoruz ;)

Estağfurullah abi beni fahri üye yapmışssın. :) Bende daha yolun başındayım ama konuyla ilgili elimden geleni yaparım.:saygilar:

Ne güzel gelişmeler bu arada hep heli montaj,inceleme konuşuyorduk.Artık pilotaj teknikleride konuşur olduk.Nerdeyse topladığımız helilerin pilotajımıza daha iyi katkıda bulunması için sadece bir araç olduğunu unutmuştuk. :)