Align 3gx Sallanma problemi..

Nazara ben de inanırım , Maşallah , Maşallah diyelim.Gerçekten takdire şayan bir ilerleme , gelişmeleri bekliyoruz Doğukan....

Tebrikler Doğukan, bu modellemi 8. uçuşun? Önceki modellerinden de bahsedermisin :D

8. uçuşta anca ben invert baya yetenek ister. Daha öncesinde sim çalışmanın faydası sanırım bu :)

Çok teşekkür ederim :) Evet gerçek bir model ile 8. Uçuşum oldu bugün yani pazar günü..
İlk helikopterim v911 di. İlk onu havalandirmistim. Sonra kuyruk motoru kopmuştu kenara kaldirmistim hevesimi alamadan , Eylülün başıydı sanırım.
Sonra v977 satın aldım , ögrenmeden kullanmaya çalışınca kırım gecikmedi rulman dağıtmîştı. İlk yurtdışı siparişimi vermis olmuştum. 20 gün civarında kargo bekledim. V977'yi hiç düzgün uçurduğumu hatırlamıyorum. O ara parça beklerken 450 FBL aldım. Ondan sonra v977yi sattım. Baska da model geçmedi elimden helikopter olarak :laugh:
Şuan elimde 2 tane Align 450 var , diğerinide Şafaktan almıştım.

Çok sıkı simulasyon çalışıyorum , işyerinde masabaşı olduğum için her boşluğu simulasyon ile kapatıyorum :laugh:

Tamer abi bu arada senden aldığım kumanda ile uçuyorum , stick ayarlarınıda yaptim. Onunla ilgili konu forumda indeks bölümünde var bir incele istersen seninde işine yarayabilir :)

Videomu izlemek isteyen abilerim , arkadaşlarım , bu konuda videoyu ekledim :saygilar:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Tamer abi bu arada senden aldığım kumanda ile uçuyorum , stick ayarlarınıda yaptim. Onunla ilgili konu forumda indeks bölümünde var bir incele istersen seninde işine yarayabilir :)

Konunu biliyorum Doğukan, benimde çok işime yaradı, gerekli ayarları yaptım bende saolasın :)