Video Alzrc x360 3D

Bu x360 uçmayı nerede öğrenmiş acaba :D Modelin maşallahı var. Pilotda idare eder işte :laugh:
Ömer ellerine sağlık kardeşim. Sim çalışmaların meyvesini bol bol veriyor. İlerleyen zamanlarını çok merak ediyorum ve takipteyim.

Bana gain düşük gibi geldi. En az 3 arttırıp tekrar denemeni tavsiye ederim. Modelin 6s olmaması seyir zevkini arttırıyor benim açımdan. Tabi pilotda iyi olunca gayet güzel bir uçuş ortaya çıkmış.
Uçuş öncesi alanın güvenli olduğundan emin ol. Bu en önemlisi.

Son olarak da nazar değmesin tu tu :lol::lol:

Bu x360 uçmayı nerede öğrenmiş acaba :D Modelin maşallahı var. Pilotda idare eder işte :laugh:
Ömer ellerine sağlık kardeşim. Sim çalışmaların meyvesini bol bol veriyor. İlerleyen zamanlarını çok merak ediyorum ve takipteyim.

Bana gain düşük gibi geldi. En az 3 arttırıp tekrar denemeni tavsiye ederim. Modelin 6s olmaması seyir zevkini arttırıyor benim açımdan. Tabi pilotda iyi olunca gayet güzel bir uçuş ortaya çıkmış.
Uçuş öncesi alanın güvenli olduğundan emin ol. Bu en önemlisi.

Son olarak da nazar değmesin tu tu :lol::lol:
Teşekkürler Ali abi.Evet kuyruktaki gain ayarına yapmam lazım. Bu uçuşta ayrlarla uğraşıcaktım ama uçmaya başlayınca kendimi tutamadım. ?

• Beğen
Tepkiler: Ali Haydar GÖK
Eline sağlık Ömer, güzel uçuş,
bence bu kadar şehir içinde uçmayı göze aldığına göre para problem değil :lol: Şaka bir yana hem sorumluluğu, hem işin vicdani boyutu hem de en son bıraktığımda 17bin lira olan cezası nedeniyle bu kadar şehir içinde uçmanı tavsiye etmem.
bu arada head gain yorumuna katılıyorum, birazcık gain istiyor helin.

Uçuş gayet güzel hareketler kontrollü tebrik derim eminim ileride çok iyi seviyelere geleceksin?ve tabiki ufak model kesmeyecek? yanlız modelin biraz daha sert olması lazım, kbar kullanıyorsan cylik gainlerini 2 şer, 2 şer arttır, taki model ufaktan kafa sallayana kadar, sonra sallama durana kadar ufak, ufak kıs bu şekilde en ideal gain ayarını yakalamış olacaksın, yanında helinin biraz daha robotik olması lazım, onun içinde agilityi 70 seviyelerine çıkar ufak helilerde çok güzel oluyor uçuş hissi.

Uçuş gayet güzel hareketler kontrollü tebrik derim eminim ileride çok iyi seviyelere geleceksin?ve tabiki ufak model kesmeyecek? yanlız modelin biraz daha sert olması lazım, kbar kullanıyorsan cylik gainlerini 2 şer, 2 şer arttır, taki model ufaktan kafa sallayana kadar, sonra sallama durana kadar ufak, ufak kıs bu şekilde en ideal gain ayarını yakalamış olacaksın, yanında helinin biraz daha robotik olması lazım, onun içinde agilityi 70 seviyelerine çıkar ufak helilerde çok güzel oluyor uçuş hissi.
@Ali Yalçın abi tavsiyelerin için teşekkür ederim. ?

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Bu uçuşu seyrettim , nedense aklıma @Doğukan Ocak geldi.
Yetenek bilendikçe keskinleşen kılıca benzer , lakin kılıcın keskin olması yetmez , tutan bileğin de merhametli, alçakgönüllü olması , saygılı ve naif olması elzemdir.
......der , tebrik ederken meseajımı verir , çıkarım %p:bravo::saygilar: