Apm li Phantom :) Ilk Videom....

absolut.84

Yeni Uye
Arkadaslar Selamlar,

Apm li Phantom dan ilk cekimler .....

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

hadi hayırlı olsun güzel çekim
ilk çekim heyecanı bambaşka %p

İlk çekim olarak gayet başarılı bir çalışma olmuş Tolga Bey, tebrikler :thumbup: Yanlız gördüğüm kadarı ile çekimi şehir içinde parkta yapmışsınız. "ST.Petersburg"'da IHA ile ilgili genel yasaklar yürürlüğe girmemiş mi acaba ??

Güzel bir çekim olmuş hayırlı olsun, lipo pil o soğukta sıkıntı çıkarabilir, dikkatli olmakta fayda var

Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk

Tesekurler Ustadlarim... Mehmet bey yasaklarla ilgili bi haber yapildi ama henuz uygulama baslamadi sanirim..... Buyuk ihtimalle yakin zamanda burdada kayit islemleri baslatilabilir..

Ercan Bey, uyariniz icin tesekurler.. Havalar soguk oldugu zamanlarda pek ucus yapmamaya ozen gosteriyorum ama genelde soguk +1 den sonra ucuslarda bi sikinti yasamadim.. Pil biraz daha hizli bitiyor.. -eksi havalarda patlama riski olusabilirmi?

Tebrikler, çok güzel olmuş. Paylaşım için de ayrıca teşekkürler.

Tolga' Alıntı:
Ercan Bey, uyariniz icin tesekurler.. Havalar soguk oldugu zamanlarda pek ucus yapmamaya ozen gosteriyorum ama genelde soguk +1 den sonra ucuslarda bi sikinti yasamadim.. Pil biraz daha hizli bitiyor.. -eksi havalarda patlama riski olusabilirmi?

Lipo pilin patlaması yanılmıyorsam, iç ısısının 60 santigrad derecenin üzerine çıkmasından sonra gerçekleşen bir durum olduğunu biliyorum. Soğuk olması, pilin çalışmamasına sebep olacaktır.