Arslanbey Buluşması - 19.05.2013

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bugün her anlamda süper bir buluşma oldu :thumbup: Mehmet Aydın abimizin uçak olayını saymaz isek, Arslanbey'de şu ana kadar en keyif aldığım buluşma oldu.

Katılım oldukça yüksekti. Gelen ve katılan tüm arkadaşlara tekrar teşekkürler :bravo:

Gelelim günün önemli olaylarına : (Unuttuklarım olabilir, hatırlatırsanız hemen ilave ederiz :laugh: )

1- Altan Bey yeni Nitro Uçağı ile Maiden yaptık. İlk Nitro uçak tecrübesi olmasına rağmen gerek kalkış, gerek uçuş ve en önemlisi de iniş performansı ile seyircileri büyüledi :bravo:
2- Altan Bey espri anlamında da bugun kendini aştı. Tek başına resmen gösteri yaptı. Ben bile performans olarak kendisinin gerisinde kaldım :lol:
3- Yavuz Bey, YAK 54 ile Maiden uçuş gerçekleştirdi. Son uçuşta motorun susması ile acil bir iniş yapmak zorunda kaldı ama allahtan küçük bir hasar ile olayı atlattık %p
4- Forumumuzun Heli anlamında medari iftari Mordo Bey çok kısa bir sürede ne kadar çok yol aldıgını bizlere gösterdi. Türker kardeşimle beraber 5 pil uçuş sonrası alan turu, Nose-In hover çözdügü gibi küçükten Stole Turn bile başladı :thumbup:
5- Uzun süredir beklenen :laugh: Agusta SCALE Maiden uçuşunu nihayet bugun gerçekleştirdik. Oldukça başarılı bir test uçusu oldu :D
6- Günün en kötü olayı ise Mehmet Aydın abimizin FPV uçağını kaybetmemiz oldu :embarras: Ne diyelim cana geleceğine mala geldi. Mehmet abimiz en kısa süre içerisinde çok daha iyisini yeniden yapacaktır %p

Bunlar da güne ait fotolarımız. Agusta'nın müthiş resimleri için Mordo Beye tekrar teşekkürler :thumbup:

NOT: Agusta'nın diğer tüm resimleri ayrı bir konu olarak paylaşılacaktır

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bunlar da güne ait videolarımız :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gerçekten çok keyifli birgün oldu, uzun zamandır bu kadar keyif aldığım bir buluşma hatırlamıyorum. :bravo:
Bol olaylı ve şamatalı birgündü, renk katan herkese teşekkürler. Benim özetim:

- Mordo Bey'in çektiği fotoğraflara bakmaya doyum olmuyor, eline sağlık. En az bu fotoğraflar kadar güzel dolu dolu 5 uçuş yaptı. Performansı hepimizi şaşırttı. :thumbup:
- Ömer Abi'yle Ragıp'ın havada beklenmedik buluşmasıda gerçekten şaşırtıcıydı. ???
- Mehmet Abi'nin kaybolan modeli bizi üzdü ama inşallah bir bulan güvenliğe teslim eder ve geri döner bize. Hem dönmesede Mehmet Abi çok daha güzelini yapar şüphesiz. %p
- Yavuz Bey'in Yak-54 yakıyordu resmen. :laugh: Önemsiz bir kaza geçirdi gün sonunda haftaya yine pist başında inşallah.
- Altan Bey yeni Süper Air yakıtlı uçağıyla harika bir pilotaj performans sergiledi, tekrar tebrikler. :coolxf:
- Ama bence günün yıldızı Mehmet Abi'nin efsane Agusto'su oldu. Bence güne damgayı vurdu, o nasıl bir görsel şölen öyle. :bravo:

Maşallah , o ne güzel görüntülerdi , Agustaya dibim düştü :laugh:...
Retractları da oldukça gerçekçi ve yavaş kapanıyor , valla 10 numara olmuş , elinize sağlık . :bravo:

Vay anasını neler kaçırmışız.Neyse haftaya kendimi ve uçağımı hazırlayıp geliyorum.

Gerçekten çok keyifli bir gün yaşadık.
Türker ve Mehmet beye beni uçurdukları ve verdikleri cesaret için tekrar çok teşekkür ederim.
Hepinize selam ve sevgiler.

Görseller çok güzel :) güzel bir bıluşma havada süperdi :)

mehmet abi senin Agustaya ben bi lakap takmak istiyorum izninle :laugh: :laugh: renklerinden ötürü bi çizgi film kahramanına benzettim :D isim çok yakışacak bence :D adı NEMO olsunmu abi :D

Mesut AKIN' Alıntı:
Görseller çok güzel :) güzel bir bıluşma havada süperdi :)
mehmet abi senin Agustaya ben bi lakap takmak istiyorum izninle :laugh: :laugh: renklerinden ötürü bi çizgi film kahramanına benzettim :D isim çok yakışacak bence :D adı NEMO olsunmu abi :D
Mesut süpersin. :lollol: Ben bayıldım bu isme, Agusto hık demiş burnundan düşmüş Nemo'nun resmen.
Aynı filmde birde Nemo'nun kankası Doroti vardı benim favori karakterim. Hemen mor birşey düşünmek lazım yanına. Acaba quadro'ya mor bir fusulage bulabilir miyiz. :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Mesut süpersin. :lollol: Ben bayıldım bu isme, Agusto hık demiş burnundan düşmüş Nemo'nun resmen.
Aynı filmde birde Nemo'nun kankası Doroti vardı benim favori karakterim. Hemen mor birşey düşünmek lazım yanına. Acaba quadro'ya mor bir fusulage bulabilir miyiz. :laugh:

Türker Nemo yu bende çok severim :) Dorotide tam faciyaydı şu zırt pırt hafıza kaybı yaşayan kankası değilmi :laugh: :laugh: :laugh: arkasına yapışmıştı hani ;D ;D

Mesut AKIN' Alıntı:
Türker Nemo yu bende çok severim :) Dorotide tam faciyaydı şu zırt pırt hafıza kaybı yaşayan kankası değilmi :laugh: :laugh: :laugh: arkasına yapışmıştı hani ;D ;D
Aynen Mesut işte o. Sahne gözümün önüne geldi şimdi, pek mantıklı değil Nemo tek kalsın daha iyi. :lol:

Mesut AKIN' Alıntı:
Artik onun ismi NEMO :thumbup:

Zamanin da benim de cok sevdigim bir karakterdi. Neden 2. Filmi cekmediler onu anlamadim :embarras:

Iste filimden kucuk bir kesit, izleyelim ve hatirlayalim ;)

Gerçekten çok keyifli ve güzel bir gündü. %p Gırgır şamata güldük eğlendik. :lollol: Ama Mehmet'in uçağa çok üzüldüm ve keyfim kaçtı. :'( Umarım birileri bulur da okula getirmeyi düşünür!

Altan'ın ilk uçuşu çok güzeldi. Yalnız birisi görünmese de biz orada üç kişiydik; Altan, solunda ben ve sağında Yusuf (görünmez adam olarak). :bravo:

Ab zaten Altan Bey nitroyu aldığından beri Yusuf'la kankalar :lol:

Mehmet Abi Agusto çok güzel olmuş, Türker ile verdiğiniz emeğe fazlasıyla değmiş :) Uçuşunu da görmek dileğimle :)

İlk nitro ilk alttan kanat ve candüşmanı Yusuf.Tüm bunlarla KOMAHAVK Ekibinin sıcak samimi ve tevazu dolu destekleri ile başa çıktım.Sağolun var olun ama tabiiki en kıymetli sevdiğim iki abim başka Mordo ve Ömer abilerim... ;D ;D ;D Bir ara titremekten iç organlarım yer değiştiriyor sandım :lollol: :lollol: :lol: :lol: