Banggood.com Ürün İadesi

Banggood.com Ürün İadesi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Şöyle bir şey gönderebilirsin Mert ;

Dear Friend,

I don't know and care which transmitter is provied by which company. But technically they have some function.So that reason, I CAN NOT USE this faulty one , there is no way.

I am kindly asking you to start the change procedure. I don't want to lose any more time.

Best Regards,

abi direkt copy paste yaparak bu yazdığın yazıyı gönderiyorum umarım işe yarar eğer işe yararsa sana çay yemek ısmarlarım söz :)

videoyu izledin dimi abi bozuk olduğu net olarak görünüyor hani stick kulunda bir yer çıktıda ondan yapıyor desem açıp içii takıcamda hiç öyle bir sorunda gözükmüyor gibi siz bu işte daha ustasınız gerçi bizler daha yeniyiz :)

Banggood.com Ürün İadesi

Şöyle bir şey gönderebilirsin Mert ;

Dear Friend,

I don't know and care which transmitter is provied by which company. But technically they have some function.So that reason, I CAN NOT USE this faulty one , there is no way.

I am kindly asking you to start the change procedure. I don't want to lose any more time.

Best Regards,

abi yeni gelen mail bu az önce geldi sana zahmet tekrar ne yazıp göndermem gerekiyor bir yardımcı ol

Dear friend,

We need your help,so please kindly cooperate with us.

Please try to use this transmitter to fly the helicopter.

Try if the heli can fly side, and tell us the result.

Thank you so much.

Best regards,
Josh

Banggood.com Ürün İadesi

mert akdeniz' Alıntı:
abi yeni gelen mail bu az önce geldi sana zahmet tekrar ne yazıp göndermem gerekiyor bir yardımcı ol

Dear friend,

We need your help,so please kindly cooperate with us.

Please try to use this transmitter to fly the helicopter.

Try if the heli can fly side, and tell us the result.

Thank you so much.

Best regards,
Josh
Mert şimdi sorun tam olarak neydi ? Benim anladım kadarı ile sen bu kumanda bozulduğu için simulatorda kullanamıyorsun değil mi ? Adamların sim konusunda bilgisi yok gibi. Onlar heli uçurmada sıkıntı olup olmadığını soruyor. Sen bu kumanda ile heliyi uçurmayı denedin mi ?

Banggood.com Ürün İadesi

Mert şimdi sorun tam olarak neydi ? Benim anladım kadarı ile sen bu kumanda bozulduğu için simulatorda kullanamıyorsun değil mi ? Adamların sim konusunda bilgisi yok gibi. Onlar heli uçurmada sıkıntı olup olmadığını soruyor. Sen bu kumanda ile heliyi uçurmayı denedin mi ?
Abi olay şöyle simulatoru g7 ile bilgisayara kurdum hatta hatırlarsan sizden yardım alarak kurdum çalıştırdım bilgisayarda heli kendi etrafında dönüp duruyor 360 derece sonra kumandayı çıkardım normal helide denedim aynı şekilde ondada sola ve sağa çevirdiğimde paller hiç hareket etmiyor ikincisi diğer normal versiyon olan ( simulatorsuz ) kumanda bu heliyi hiç çalıştırmıyor sadece kendi kumandası çalıştırıyor oda dediğim gibi yukarı gaz verdiğimde kalkıp kendi etrafında dönüyor tıpkı bilgidayardaki gibi evet bu adamların birşeyden anlamadığı doğru bu işi çözsen çözsen bir sen çözersin abi

Banggood.com Ürün İadesi

Bu adamlar videoda 2 kumanda gördükleri için o bozuksa diğer kumanda ile kullan yapacak birşey yokmu demek istiyorlar akılları sıra diğer kumanda bu heli ile hiç uyuşmuyor zaten hem uyuşsa bile neden kendi kumandası varken bir başka kumandayı kullanayım sonuçta para verdik doğru değilmi abi :)

Banggood.com Ürün İadesi

Mert günün içinde göndermen için bir mail kaleme almaya çalışayım ;)

Banggood.com Ürün İadesi

mert akdeniz' Alıntı:
eyvallah abi çok saol
Bazı grammer hataları olabilir ama onların ingilizcesinden daha iyi oldu için çok fazla üzerinde durmadım :laugh: :D

------------------------------------
Dear Friend,

No problem, I am also happy to cooperate with you. I think there is some misunderstandings, so please let me to clarify the problem.

As you also notice, by paying extra nearly $30, I bought a special V977 kit that includes special Transmitter with RealFlight G7 Simulator support. But this transmitter is not working properly with simulator.You may think that it can be software configuration problem but it is not. I got a support from one of friend who is more experience then me. We try everything but because of faulty transmitter, simulator did not work.

I also try to use the transmitter with heli. But again it did not work. It is impossible to control the heli with this transmitter.

So as you can see, changing the transmitter is the only solution.

Banggood.com Ürün İadesi

Bazı grammer hataları olabilir ama onların ingilizcesinden daha iyi oldu için çok fazla üzerinde durmadım :laugh: :D

Dear Friend,

No problem, I am also happy to cooperate with you. I think there is some misunderstandings, so please let me to clarify the problem.

As you also notice, by paying extra nearly $30, I bought a special V977 kit that includes special Transmitter with RealFlight G7 Simulator support. But this transmitter is not working properly with simulator.You may think that it can be software configuration problem but it is not. I got a support from one of friend who is more experience then me. We try everything but because of faulty transmitter, simulator did not work.

I also try to use the transmitter with heli. But again it did not work. It is impossible to control the heli with this transmitter.

abi eyvallah olduğu gibi gönderdim bakalım ne cevap gelecek :halay:

Banggood.com Ürün İadesi

Dear Friend,

abi cevap geldi sana zahmet bir bak ne demek istiyorlar cevap şu ;

Dear friend,

According to what you say, the likelihood is the inside of the transmitter line desoldering.

Would you mind apart under the transmitter to check?

If it is to take off the welding, maybe you can own welding home.

And we would like to give you some compensation.

Thank you so much.

Best regards,
Josh

Banggood.com Ürün İadesi

O zaman dediğinize göre, büyük ihtimal kumandanın içinden bir lehim çıktı. Rica etsek içine bir bakabilir misiniz ? Eğer çıkan bir lehim var ise, belki siz kendiniz düzeltebilirsiniz. Ayrıca size bir hediye de vermeyi düşünüyoruz. Teşekkürler

Gibi bir şey. İçini açık belki resim falan çekersen, son kez bir şey yazalım ve bu iş bitsin. Bunlar uzaktıkça uzatıyorlar çünkü....

Banggood.com Ürün İadesi

O zaman dediğinize göre, büyük ihtimal kumandanın içinden bir lehim çıktı. Rica etsek içine bir bakabilir misiniz ? Eğer çıkan bir lehim var ise, belki siz kendiniz düzeltebilirsiniz. Ayrıca size bir hediye de vermeyi düşünüyoruz. Teşekkürler

Gibi bir şey. İçini açık belki resim falan çekersen, son kez bir şey yazalım ve bu iş bitsin. Bunlar uzaktıkça uzatıyorlar çünkü....
Abi içini açsam birşey anlamamki elektronikten ne anlarız biz ancak resim çekeriz hiçbir parçaya dokunamam çünkü iyice bozarım ama senin dediğin gibi içini açıp resim çekeyim sen nasıl diyorsan öyle yapalım :)

Banggood.com Ürün İadesi

Icinde açıp bir bak, çıkan kablo falan var mi diye. Varsa en azidan 2-3 hafta yeni kumanda ıcın beklememiş olursun Mert.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Icinde açıp bir bak, çıkan kablo falan var mi diye. Varsa en azidan 2-3 hafta yeni kumanda ıcın beklememiş olursun Mert.

Sent from my iPhone using Tapatalk

abi sana zahmet o zaman son bir kere bir çeviri yapalım işi bitirelim evet uzattıkça uzatıyorlar ne hediye vereceklerse versinler yada paramı veriyorlar artık tamam kumandayı kendi imkanlarımla yaptırmaya çalışacağım ben içini sökmek istemiyorum sökersem bir daha toplayamam hafta içi işi bilen birine söktüreyim ne çıkarsa şansımıza artık oluryada olmaz adamlar inatçı yenisini göndermek istemiyorlar ne veriseler kardır diyelim hediye olarak birşey vermek istiyorlarsa v977 bnf falanmı istesek sen ne önerirsin yada para verecekseler ne isteyelim onlarmı belirleyecek onuda bilmiyorum ama kafana göre birşey yaz sana zahmet abi gönderelim maili gitsin senide daha fazla meşgul etmeyeyim farkındayım sıkıldın :) hakkınıda helal et

Banggood.com Ürün İadesi

Mert benim tarafta sikinti yok da adamlar Ozellikle uzatiyorlar. Simdi hediye kismini gecelim, gonderecekleri 3-5 dolarlik bir sey olur MAX. O nedenle sen mumkun olan en kisa sure icerisinde icini bir ac. Hatta kendin de rahatlikla acabilirsin, o kadar karisik bir sey yok merak etme. Icinde yerinden cikan bir kablo yoksa, hemen resimle son mesaji gonderip, yeni kumandayi isteyelim.