Banggood.com Ürün İadesi

Banggood.com Ürün İadesi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Mert benim tarafta sikinti yok da adamlar Ozellikle uzatiyorlar. Simdi hediye kismini gecelim, gonderecekleri 3-5 dolarlik bir sey olur MAX. O nedenle sen mumkun olan en kisa sure icerisinde icini bir ac. Hatta kendin de rahatlikla acabilirsin, o kadar karisik bir sey yok merak etme. Icinde yerinden cikan bir kablo yoksa, hemen resimle son mesaji gonderip, yeni kumandayi isteyelim.

Tamam abi o elektronik işinde bir arkadaşım var bugün işyeri kapalı ama evine gidicem şimdi uzman ellerde açılsın kumanda bakalım ne çıkacak inşallah dedikleri gibi kablo vss çıkmıştır ilgin için tekrar teşekkür ederim bakalım sonucu akşam yazarım buraya

Banggood.com Ürün İadesi

Mert benim tarafta sikinti yok da adamlar Ozellikle uzatiyorlar. Simdi hediye kismini gecelim, gonderecekleri 3-5 dolarlik bir sey olur MAX. O nedenle sen mumkun olan en kisa sure icerisinde icini bir ac. Hatta kendin de rahatlikla acabilirsin, o kadar karisik bir sey yok merak etme. Icinde yerinden cikan bir kablo yoksa, hemen resimle son mesaji gonderip, yeni kumandayi isteyelim.

Abi kumandanın içini açtık dedikleri gibi kolun dibindeki kırmızı kablo lehim yerinden çıkmış arkadaş lehimledi yerine şu an çalıştı kumanda Allah senden razı olsun senin sayende olayı çözdük çayını ve yemeğini söyleyeceğim sözüm var :)

Banggood.com Ürün İadesi

mert akdeniz' Alıntı:
Abi kumandanın içini açtık dedikleri gibi kolun dibindeki kırmızı kablo lehim yerinden çıkmış arkadaş lehimledi yerine şu an çalıştı kumanda Allah senden razı olsun senin sayende olayı çözdük çayını ve yemeğini söyleyeceğim sözüm var :)
Hadi gozun aydin Mert :thumbup: Adamlara haber vermek lazim.

Dear Friend,

I opened The transmitter and found a red cable dissoldered. After welding it, it is now working perfect.

Thanks for your Support

Regards

Banggood.com Ürün İadesi

Dear Friend,

I opened The transmitter and found a red cable dissoldered. After welding it, it is now working perfect.

Thanks for your Support

Regards

Eyvallah abi tamam haber verelim çok saol Allah razı olsun.

Banggood.com Ürün İadesi

Dear Friend,

Thanks for your Support

Regards

Yaklaşımınız çok iyi.. Adamlara haber vermek lazım diyerek, karşı tarafı da düşünüyor olmanız iyi niyetinizin tavan yaptığını gösteriyor. Bu da Banggood'un TR'ye bakış açısını pozitife çeker.

Banggood bazen beni de sinir ediyor ama 2-3 günlük yazışmanın sonucunda orta yolu buluyoruz :)

Banggood.com Ürün İadesi

merhaba;

bugün v977 im gelmişti, kutuyu açtım birde baktım bana v966 göndermişler, alışverişi paypal üzerinden yapmıştım. hemen yarın fotoğraflarını çekip e-mail göndersem ve ürün tutarını ve gümrük vergisinin iadesini istesem olur mu? ayrıca ben bu ürünü onlara nasıl iade edeceğim, bana yeni ürün mü gönderecekler. yeni ürün talep etmeden sadece paramı alsam ürünlerini göndersem daha önce başına gelen var ise yardımcı olsun lütfen.

Banggood.com Ürün İadesi

Ürün iadesi oldu mu iş orda karışıyor..Kargo masrafını ödemeyi göze alırsan , iade oluyor , ama ne zaman ellerine varır , ne zaman yenisini yollarlar işte çin işkencesi orada başlıyor. :(

Ufak bir ürün ve mebla olsa yenisini gönderirler ama bunda iade ister , iade masraflarını ödemeyi de kabul ederler mi bilmiyorum...Zannederim etmezler.... :rolleyes:
Bol bol yazışma yapman lazım....Banggood mutlaka sorunu çözmeye çalışır ama bu süreç biraz moral olarak yıpratıcı olabilir.....

Paypalın da bir yaptırımı olacaktır ama paypal sana ürünü iade ettiğini gösterir belge sunmanı ister......

Banggood.com Ürün İadesi

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Ürün iadesi oldu mu iş orda karışıyor..Kargo masrafını ödemeyi göze alırsan , iade oluyor , ama ne zaman ellerine varır , ne zaman yenisini yollarlar işte çin işkencesi orada başlıyor. :(

Ufak bir ürün ve mebla olsa yenisini gönderirler ama bunda iade ister , iade masraflarını ödemeyi de kabul ederler mi bilmiyorum...Zannederim etmezler.... :rolleyes:
Bol bol yazışma yapman lazım....Banggood mutlaka sorunu çözmeye çalışır ama bu süreç biraz moral olarak yıpratıcı olabilir.....

hakan bey,

sadece ödediğim v977 ücretini geri istesem yeni ürün istemiyorum desem ve v966 yı size göndereceğim desem olur mu acaba, bu banggood iyice bozdu işi o kadar bekle sonra yanlış ürün göndersinler...

Banggood.com Ürün İadesi

Özkan bey , zaten geri göndermeyi göze aldıysanız sorun yok...Paypalda itiraz açtığınızda ,sebep olarak , aldığım ürün ile gelen ürün aynı değil gibilerinden bir seçenek mevcut.(tam hatırlayamadım) Sen dispute açınca banggood kapatmanı isteyecek , ürünü gönder biz hemen istediğin ürünü çıkarıyoruz diyecek ama sen sakın disputeyi kapatma , claim (hak talebine yükseltme) yapman için paypal ürünü gönderip göndermediğini soracak , sen gönderdiğini aldığın kodla ispatlarsan hemen paranı anında geri yükler paypal...Tüm yazışmaları paypal mesaj sayfandan yap , sorunun kesinlikle çözülür...Çözülür de......esas kısmına gelelim , ptt en son 977 paket boyutundaki kargolar için , 27 dolar gibi bir kargo masrafı talep ediyordu.. :( , inşallah yanlış biliyorumdur , git bir de ptt ile görüş derim , rakam belki daha az çıkabilir , ama şunu kesin biliyorum , paypal iade kargo parasına kesinlikle karışmıyor.

Malesef durum bu , kargo masrafı kadar ve kaybolan zamandan zararınız olacak...İstemesek de , ara sıra bu durumlar hepimizin başına gelebiliyor...

Banggood.com Ürün İadesi

Ürünü iade etmeyeceğim, kargo tutarıyla falan uğraşamam. v977 nin ücretini iade isteyeceğim, etmezler ise v977 ile v966 arasındaki ücret farkını iade isteyeceğim. muhtemelen onu verirler diye düşünüyorum. v966 güzel aslında. erenhobiden bir v977 sipariş ettim. v966 yı da alacak olan bir arkadaşımıza makul fiyata satacağım ne yapalım v977 aşkı her şeyin üzerinde...