banggood puan?

tolga33

Uye
İyi günler abilerim ve arkadaşlarım banggood sitesinde ki alışveriş başına verdiği puan var ne işe yaradığını bilen var mı acaba?

banggood puan?

Bir donem Banggood sik alisveris yaparken ben de bu puanlari sorgulamis ama bir cevap bulamamistim :rolleyes:

banggood puan?

Bu puanlar yaptığınız alışvrişlerde indirim olarak kullanılıyor. 100 puan= 1 dolar . Daha iki gün önce 841 puanımı kullanmıştım ben de :D

Bu arada bu iletiyle beraber forumu selamlıyorum. Askerlik vazifem bitti ve yuvaya döndüm. Uçmaya devammm :thumbup:

banggood puan?

Hüseyin Cem ASLAN' Alıntı:
Bu arada bu iletiyle beraber forumu selamlıyorum. Askerlik vazifem bitti ve yuvaya döndüm. Uçmaya devammm :thumbup:
O zaman geçmiş olsun diyoruz Hüseyin :thumbup: Hoşgeldin :)

banggood puan?

Hüseyin Cem ASLAN' Alıntı:
Bu puanlar yaptığınız alışvrişlerde indirim olarak kullanılıyor. 100 puan= 1 dolar . Daha iki gün önce 841 puanımı kullanmıştım ben de :D

Hadi geçmiş olsun , tekrar aramıza hoşgeldin Hüseyin...... :saygilar:

banggood puan?

Çok teşekkür ederim Mehmet ve Hakan abilerim. :) :saygilar:

banggood puan?

Teşekkürler cevab için yanlız ingilizce yazıyor çevirdim ama bş yürlü anlamadım neyse merak ettiğim için sormuştum tekrsr teşekkürler :)

banggood puan?

Bu arada App Storedan Banggood'un uygulamasını indirip , telefondan alışveriş yaptığınızda %10 indirim kuponu kazanıyorsunuz.
Geçende Hisky HCP100s modelini sipariş ederken telefondan siparişi tamamladım %10'da indirim ile birlikte ucuza geldi.
Bu konuda da bilginiz olsun istedim :)

banggood puan?

615 puani 6 $ olarakda kullanabiliyorum ama bide bu secenekler var tam olarak cözemedim translete ile bi fikriniz varmi acaba abilerim :)
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

banggood puan?

Ahmet Aksoy' Alıntı:
615 puani 6 $ olarakda kullanabiliyorum ama bide bu secenekler var tam olarak cözemedim translete ile bi fikriniz varmi acaba abilerim :)
Bir ara ben de niyetlenmiş ama kullanamamıştım bu puanları :laugh:

banggood puan?

Telefon uygulamasından indirim sadece bir defalık mı, belli bir süre mi acaba?

banggood puan?

Evet abi 1 defaya mahsus gelen e mailde yarin sondu sanırsam