Banggood Taksit İmkanı

Bundan sonra böyle , 318 liralık kargosu dahil siparişime 69 tl vergi,sunum bedeli,damga pulu adı altında para ödedim.Bir tane 5 blade rotor head ve 1 adet 2700 KV 450 size motor bana 400 liraya patladı:eek: siz varın hesap edin artık , 450 sınıf bir Heli bile elektroniğini toplamaya kalksan kumandasıyla 3000 ' i bulacak.Allah bize yardım etsin :embarras:

Arkadaşlar benim yazdığım konuda paket gümrük işlemi görmüş ve dağıtıcıya 08/08 tarihi itibariyle teslim edilmiş durumda. Banggood Alljoy Türkiye kısmında sorun var . Ürün dağıtıcı firmanın elinde o tarihten beri beklemekte.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Arkadaşlar benim yazdığım konuda paket gümrük işlemi görmüş ve dağıtıcıya 08/08 tarihi itibariyle teslim edilmiş durumda. Banggood Alljoy Türkiye kısmında sorun var . Ürün dağıtıcı firmanın elinde o tarihten beri beklemekte.
Muhtemelen gümrük ile ilgili bir durum.Alljoy ile benim de kargom gelmişti 10 - 15 gün gibi bir sürede elime geçmişti.

• Beğen
Gumruk ile ilgili degil. Alljoy bizde yurtici ile geliyordu, ancak benim de uc kargom bayramdan beri gelmek bilmiyor. Hatta banggood hediye puan verdi bu durum icin.

• Şaşırdım
Gumruk ile ilgili degil. Alljoy bizde yurtici ile geliyordu, ancak benim de uc kargom bayramdan beri gelmek bilmiyor. Hatta banggood hediye puan verdi bu durum icin.
İster dağıtımı PTT yapsın, ister Yurtiçi kargo yapsın ülkeye giren tüm paketler gümrük kontrolünden geçer Emre abi.Benim de Alljoy ile kargom gelmişti hatta paketi açıp kontrol ettiklerine dahil bant yapıştırmışlar.

Bayram nedeniyle paketler birikti. 3 haftada gelen paket şimdi 4 haftada geldi. Süreye en az bir hafta ilave etmek gerekiyor.

İster dağıtımı PTT yapsın, ister Yurtiçi kargo yapsın ülkeye giren tüm paketler gümrük kontrolünden geçer Emre abi.Benim de Alljoy ile kargom gelmişti hatta paketi açıp kontrol ettiklerine dahil bant yapıştırmışlar.
Bu konuda hem fikiriz zaten . Bana yapılan bildirimde gümrük işlemi görmüş ve son teslimat için hazır bilgisi var . Bugün banggood , alljoy Türkiye'nin telefon numarasını verdi ama kdh elektronik diye alakasız bir yer çıktı :lol:
Belli ki yurtiçi kargo ile alljoy arasındaki mutabakatta bir sıkıntı var . Haaa bide bana numarayı verdiler ama 36 gün daha bekleyin henüz 34 gün olmuş dediler .
Ağır küfür edesim geldi ama böyle bir durum yok ingilizcede o yüzden sadece thank you diyebildim ;D

09.08.2019 tarihinde yurtdisina sevk edilen urunum hala yurda giris yapmadi , aslind ulkeye giris yapti ama gumrukdekj hengameden sira gelmesini bekliyor , cok ihtiyacim olan bir urundu turkiyede olsa fiyatina bakmadan alacaktim ama ne yazikki yok ,
mayis ayindakj kargom gibi 59gunde gelecek sanirim .
sebep olan kim varsa Allah belasini versin

• Şaşırdım
Tepkiler: Levent Suberk
Dedigim gibi, gumruk ile ilgili degil, gumrukten cikali 10-15 gun oluyor paketler. İcerdeki dagitimda bir sorun var.

• Beğen
Tepkiler: Tamer Öztürk
Ahanda böyle bir adres verdiler gariiiii .
Turkish branch's address:Cakmakli Mahallesi ,561 Sok.2/A,34500 Buyukcekmece/Istanbul .
Hergün mesaj atınca farklı farklı bilgiler veriyorlar . Gerçi git başımızdan,düş yakamızdan diyip sürekli sahte bilgiler veriyor olabilirler .

Çarşamba günü bu adresteyim . Adres kimindir neyindir bilmem . Ben paketi almadan dönmem.

Güncelleme : 2 dakikalık hevesim kursağımda kaldı . Adresi google amcaya yazınca hedef lojistik çıktı . Aradım siz alljoy lojistiklemi çalılıyorsunuz diye . Telefona çıkan kişi onlar buradaydı ve taşındı dedi .
Yıkık hayal emojisi yok mu yahu ?

Son düzenleme: