Banggood Ürün Siparişi ve Takibi Nasıl Yapılıyor ?

Türker Akgün' Alıntı:
Ersin Bey belki dikkatinizi çekmiştir biz forumumuzda şakalaşmalar dışında birbirimize genelen pek bu şekilde hitap etmiyoruz :(p ve elimizden geldiğince güzel Türkçemizi de doğru kullanmaya gayret gösteriyoruz. ;)
Peki Siz nasıl isterseniz Türkey Bey. Samimi bir yaklaşım sergilemek istemiştim. Peki sorumun cevabını bilen kimse varmı ?

Yüksek Mah v911 de uçuş süresini etkiliyor. Gaz alışı biraz artıyor diyebilirim belki.

anlıyorum. benim kafamı karıştıran ufacık heli olması ve bataryanın boyunun normalinden birazcık uzun oluşu uçağın ağırlık noktasını dengesini değiştirmesi. kararsız kalıyorum bu yüzden

ERSİN BAĞRIYANIK' Alıntı:
anlıyorum. benim kafamı karıştıran ufacık heli olması ve bataryanın boyunun normalinden birazcık uzun oluşu uçağın ağırlık noktasını dengesini değiştirmesi. kararsız kalıyorum bu yüzden
Senin için tekrar ² 2 çeşit pil şarj edip Video çekecem hafta sonu %p

Ptt den sorguladığımda
1.Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) :halay:
diyor torbaya eklendi ne anlama geliyor dağıtıma çıktı anlamındamı?

200mah v911 uçuş

120 mah da eklecek

ben banggood dan 20 nisanda V922 siparişi verdim 6 gün geçti fakat hala Processing yazıyor ama mehmet abi nin 2 ayda da olsa geliyor dediğinden onu sormıycam :D ben açık adrese afyonda kargo şirketine gelsin dedim ordan alıcam ama beni ararlarmı geldi diye banggooda üye olurken telefonumu aldıklarını hatırlamıyorum.

Enes Gültekin' Alıntı:
ben banggood dan 20 nisanda V922 siparişi verdim 6 gün geçti fakat hala Processing yazıyor ama mehmet abi nin 2 ayda da olsa geliyor dediğinden onu sormıycam :D ben açık adrese afyonda kargo şirketine gelsin dedim ordan alıcam ama beni ararlarmı geldi diye banggooda üye olurken telefonumu aldıklarını hatırlamıyorum.
Şayet telefon numarası kargo üzerinde yazılmamış ise, Afyon PTT sana nasıl ulaşabilecek Enes :rolleyes: Kargoyu takip et ve Afyon gelince bence gidip, elden teslim al.

merhaba arkadaşlar...kaç gündür kargo bilgisi hep aynı hiç değişmiyor...acaba bi sorun mu oldu...yardım ederseniz sevinirim...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

mahmut' Alıntı:
merhaba arkadaşlar...kaç gündür kargo bilgisi hep aynı hiç değişmiyor...acaba bi sorun mu oldu...yardım ederseniz sevinirim...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bazen bu tür geçikmele ne yazık ki yaşanıyor Mahmut bey. Ya işlem için sıra bekliyor, ya da işlem görsede internet işlenmiyor. Benim kaç defa başıma geldi. Ürün hala istanbul'da gözükürsek, PTT gelip kargoyu teslim ettiler :D Özetle 1 hafta daha bekleyin, mutlaka bir gelişme olacaktır ;)

anladım Mehmet bey...yardımınız için çok teşekkür ederim...dediğiniz gibi beklemek tek çözüm sanırım

Mahmut Bey;

Eğer tanıdığınız bir kargocu varsa ondan rica edin. Daha detaylı olarak bakabiliyorlar. Bizim gördüğümüz ekrandan farklı bir takip ekranı var onların.

Eminim daha detaylı bir bilgi alırsınız %p

Bulut bey yardımınız icin teşekkür ederim...bu ptt kargodan baska kargoyla gelmez degil mi...ona gore sorayim bari...

mahmut' Alıntı:
Bulut bey yardımınız icin teşekkür ederim...bu ptt kargodan baska kargoyla gelmez degil mi...ona gore sorayim bari...

Siparis gecerken baska bir firma secmediyseniz (ki eger secmis olsaydiniz kargonuzun gelis suresi sanirim max. 7 gune cikiyor ve + 30 $ ucrete ilave ediliyor) gelmez..

Bulut' Alıntı:
Siparis gecerken baska bir firma secmediyseniz (ki eger secmis olsaydiniz kargonuzun gelis suresi sanirim max. 7 gune cikiyor ve + 30 $ ucrete ilave ediliyor) gelmez..
Anladım Bulut bey ben o zaman bi kaç gün daha bekleyeyim olmadı ptt kargoya sorayım durumu...teşekkür ederim yardımınız için...