Banggood Ürün Siparişi ve Takibi Nasıl Yapılıyor ?

Ben Alper Merhaba. Banggood dan aldığım blitzwolf fye 7 kulaklık için sipariş takibi yaptım ve en son gönderi müşteriden alınmıştır diyor. Yani siparişim türkiyeye gelmiş mi? Ne yapmam lazım bilgisi olan varmı yoksa kargoyu beklemelimiyim?
You must be registered for see images attach

Banggood Ürün Siparişi ve Takibi Nasıl Yapılıyor ?

Banggood kargo takip numarasını ptt chine dan aldığı zamam öyle sonu tr oluyor. takip numarasında sıkıntı yok chine postun sitesinden bak ilk bilgi iki güne oraya düşer.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[/QUOTE]

[/ALINTI][/ALINTI]

4 gün önce thailanda işlem görmüş anladığım kadarıyla, daha gelmemiştir. Tekrar kayıt oluşması 5- 10 gün sürer, şimdiki yoğunluğuda düşünürsek biraz daha uzayabilir. Takip numarasıyla ara ara bakıp beklemekten başka çare yok zaten ama bu fotoğrafta görünene göre de sorun yok.

4 gün önce thailanda işlem görmüş anladığım kadarıyla, daha gelmemiştir. Tekrar kayıt oluşması 5- 10 gün sürer, şimdiki yoğunluğuda düşünürsek biraz daha uzayabilir. Takip numarasıyla ara ara bakıp beklemekten başka çare yok zaten ama bu fotoğrafta görünene göre de sorun yok.
Ben 25 ekimde almıştım bu işlemlerden sonra da 4 gün geçtiğine göre önümdeki 2 3 günde elim de olur mu

Bangooddan birşey alırken stokta mı değil mi diye kontrol etmek lazım. Bazen stokta olmayan malzemeyi satın alıp uzun süre beklemek zorunda kalınabiliyor. Sizdede böyle bir olay olmuş olabilir.

Bangooddan birşey alırken stokta mı değil mi diye kontrol etmek lazım. Bazen stokta olmayan malzemeyi satın alıp uzun süre beklemek zorunda kalınabiliyor. Sizdede böyle bir olay olmuş olabilir.
You must be registered for see images attach
ben 24 ekimde sipariş verdiğimde bu ürünün stoğu yoktu ama 25 ekimde stok yenilenecekti ve öyle oldu 25 ekimde işlendi kargolandı diye yazı da var burda. Ayrıca teslimat tarihi 12.03 demiş ?