Banggood yıldönümü kampanyası

İlgi Alanı
Hepsi
Günaydın.
Bugün banggood'da çeşitli indirim ve hediyeler var, 1000 şanslı kişinin siparişi ücretsiz gönderilecek vb. tarzı. Açıkçası kayda değer indirimler mi değil mi, herkes kendisi bakıp karar verebilir. Mesela iMAX B6 Digital RC Lipo NiMH battery Balance Charger 18,99 $ , eachine h8 mini quadcopter cep uygulamada 13,99 yerine 10,99 . Detaylar için :

Paylaşım ıcın teşekkurler Emrah.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bugün bir quadcopter de dahil olmak üzere teklif verdim. Ancak hemen sold out ibaresi çıkıyor.

Burada bir şey yakalamak kolay gözükmüyor.

Herkes talep ediyor. Genelde yurtdışındakiler alabiliyor herhalde.

Kaydedeğer bir şey alabilen varsa lütfen bildirsin. Sadece meraktan soruyorum. Bu sadece söz konusu şirketin yapay bi müşteri kitlesi toplama/numaratör arttırma oyunu olabilir mi. sonuçta ürünler çok cazip, herkesin ulaşabileceği 10 dolar limitinde. Kampanya adına 1 ürünü 10 dolara satıp, karşılığında milyonlarca klick alıyorsa -ki öyle olduğunu düşünüyorum, bu sitenin piyasa değerini ve kredibilitesini artırır ki, 100 dolar zararına vereceği üründen reklam dolayısıyla zaten onbinlerce dolar kar eder. ;)

bu saate kadar 6 ürün kapabildim internet hızlı olsa belki 10 da olabilirdi :halay: :halay:

tebrik ederim kardeşim.

Ben de takip ettim ama ne bilgisayardan nede telefondan doğru düzgün açamadım, zaman kısıtlılığından pes ettim, alabilenleri tebrik ederim :)