Bavarian Demon 3SX - Helicommand HC3-SX : Ürün Inceleme

Biri arızalıyken diğeri üzerinden devam etmesi derken; arızalının kablosunu sökünce sıkıntı kalmadı ama arızalı takılıyken problem devam etti. birkaç kere söküp taktım arızalı olanı, her defasında sistem hata verdi. HC üzerinde bir main bir extra diye girişler var mı onu bilemiyorum. arızalı olan sattelite LED e yakın olan taraftai bu arada.

İlgilenenler için fırsat...

Mordo Ortasi' Alıntı:
İlgilenenler için fırsat...

3SX TEAM katılmak için kaçırılmayacak bir fırsat, süper fiyat, teşekkürler Mordo abi :thumbup: :bravo: :halay:

NOT: İlk 4 stok bitti. İkinci 8 adet stok, şu an itibarı ile 6 kaldı :)

HV servoların fazla akım çekerek ünitenin reset ettiği bilgisi geliyor bu konuda fikri olan var mı?Çok iyi fırsat almak isterim fakat HV servo kullandığım için tereddüt ediyorum

ozkanc' Alıntı:
HV servoların fazla akım çekerek ünitenin reset ettiği bilgisi geliyor bu konuda fikri olan var mı?Çok iyi fırsat almak isterim fakat HV servo kullandığım için tereddüt ediyorum
Ben ve Ilker hocam HV servo ile kullanıyoruz. Hadi ben HV geçeli henüz 3 ay oldu (max 30 ucus yaptık diyelim) ama bildiğim kadarı ile Ilker hocam yıllardır TORK HV servo ile kullanıyor hiç sıkıntı yaşadığını hatırlamıyorum.

Bence şikayetler 3SX ile ilgili değil, onu besleyen BEC ile alakalı olsa gerek. Eğer BEC devresi yeterli gücte değil ya da 3SX'e tek kablo (ki biliyoruz max 5A geçer) ile enerji veriliyorsa ancak o zaman doğal olarak sıkıntı yaşanabilir.

Manual'deki değer :

Maksimum servo akımı: Toplam 10A (devamlı yük)

Özkan'ın sorusundan bağımsız olarak hem Espritmodel'in ilgili sayfasında hem de dokümantasyonun 3. sayfasında, flybarlı sistemlerle ilgili açıklama dikkatimi çekti.

The 3SX includes an optional horizontal stabilisation (active self-leveling and unique rescue modes), which can also be used in helicopters with flybar.

The system can also be used as a pure tail gyro, without the need of any additional accessories. Especially if a new heli project is planned, first using a flybar, later on switching to a flybarless head, the purchase of an external tail gyro is not necessary. Simply set the Rigid gains in the PC software to "0", so the Rigid mode is disabled. The swash mixing is done by the 3SX, so even a simple transmitter can be used.
Kargo dahil yaklaşık 840 TL'ye geliyorken flybarlı 450'ye takmak için Demon dürttü... Ben de Demon'a uydum ... :laugh:
3SX TEAM :halay:

Zafer SAHIN' Alıntı:
......Kargo dahil yaklaşık 840 TL'ye geliyorken flybarlı 450'ye takmak için Demon dürttü... Ben de Demon'a uydum ... :laugh:
3SX TEAM :halay:
ozkanc' Alıntı:
bende Demon 3sx grubua katıldım.hayırlı olsun :halay:

Arkadaşlar 3SX hosgeldiniz, pişman olmayacaksınız :halay: :thumbup: Dur TEAM konusunu da açalım, bakalım kaç kişi olduk :laugh: :D

Ynt: Bavarian Demon 3SX - Helicommand HC3-SX : Ürün Inceleme

Gümrükte düşük gösteriyorlarmı mehmet abi, varmı bilgisi olan

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Captron sağlam firma %p

Bu arada üzerinde captron yazanlar uçakçı işi mi? Tabletten araştırma yapmak çok sıkıcı... Bilen varsa yazsın. Gri 3sx ler rescue lu horizon lu asıl canavar, kırmızı 3x ler düz ünite, bir de bu captron yazılılar var. Ondaki espri nedir?

Ynt: Bavarian Demon 3SX - Helicommand HC3-SX : Ürün Inceleme

Captron zaten üretici firmanın adı.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Pardon ben cortex yazanları sormak istemiştim

Edit: Dediğim gibi uçakçı işiymiş... Kaç kaç kaç :laugh:

Captron dünyanın en kaliteli sensör üreticisidir. Kuyrukluyıldıza geçenlerde inen geminin de sensörlerini üretmiştir.