Blade Nano S2

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Mustafa Hacılar

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Yok arkadaşlar.Bahsettiginiz durumlardan kaynaklı değil. Mesela şimdi yeniden denedim. Yaklaşık 1 saat sonra. Hiç bir sıkıntı yok. Sadece uzun süre kullanmadigimda oluyor.
Bir yerde bir hata var ama anlamak, çözmek zor Oğuzhan. Bizim bu aletlerde bir sorun olsa gerek yoksa normal şartlara uymuyor bu sorunlar.
Hayırlısı artık tadını çıkarmaya bakıyorum ben Nano parasını çıkaralı çok oldu benim gözümde:D

Oğuzhan KÖSOĞLU

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Bir yerde bir hata var ama anlamak, çözmek zor Oğuzhan. Bizim bu aletlerde bir sorun olsa gerek yoksa normal şartlara uymuyor bu sorunlar.
Hayırlısı artık tadını çıkarmaya bakıyorum ben Nano parasını çıkaralı çok oldu benim gözüm
Hayırlısı artık tadını çıkarmaya bakıyorum ben Nano parasını çıkaralı çok oldu benim gözümde:D
Çözüm olsun da bir şekilde nasıl olursa olsun :) Anlamsız sorunları çözmeye çalışmak gerçekten çok can sıkıcı olabiliyor. Hobiden de soğutuyor.Nano s2 de benimde gözüm kaldı. Ama 1500 tl civarı vermek şu anda mümkün değil.