Blade Nano S2

Yok arkadaşlar.Bahsettiginiz durumlardan kaynaklı değil. Mesela şimdi yeniden denedim. Yaklaşık 1 saat sonra. Hiç bir sıkıntı yok. Sadece uzun süre kullanmadigimda oluyor.
Bir yerde bir hata var ama anlamak, çözmek zor Oğuzhan. Bizim bu aletlerde bir sorun olsa gerek yoksa normal şartlara uymuyor bu sorunlar.
Hayırlısı artık tadını çıkarmaya bakıyorum ben Nano parasını çıkaralı çok oldu benim gözümde:D

Bir yerde bir hata var ama anlamak, çözmek zor Oğuzhan. Bizim bu aletlerde bir sorun olsa gerek yoksa normal şartlara uymuyor bu sorunlar.
Hayırlısı artık tadını çıkarmaya bakıyorum ben Nano parasını çıkaralı çok oldu benim gözüm
Hayırlısı artık tadını çıkarmaya bakıyorum ben Nano parasını çıkaralı çok oldu benim gözümde:D
Çözüm olsun da bir şekilde nasıl olursa olsun :) Anlamsız sorunları çözmeye çalışmak gerçekten çok can sıkıcı olabiliyor. Hobiden de soğutuyor.Nano s2 de benimde gözüm kaldı. Ama 1500 tl civarı vermek şu anda mümkün değil.

Tekrar merhaba, uzun zamandır tek eğlencem blade nanomdu galiba artık onunda rafa kaldırmak zorunda kalacağım. Lipo konusunda çözümün mucizelere kalması artık hobimizde çok sıkmaya başladı. Blade Nano için daha önce aldığım orijinal pillerde kendilerini tüketti, artık stoklarda da bulmak zor bulupta anlamsız fiyatlara almaksa imkansız oldu. Zaten gönderim yapan yerde bulunmuyor ya oda tuzu biberi oldu. Neyse gelelim esas konuya pillere yedek olarak elimde olsun diye zamanında pilot tr dan Tattu piller almıştım kenarda bekletiyordum elimdekiler tükenince çıkarıp kullanmak için geçenlerde artık vakitleri geldi kullanmak için niyetlendim ama bir baktım konnektörler normal e flite lara göre büyükmüş. Uyumlu olduğunu düşünüp almıştım hatta satanların bile haberi olduğunu sanmıyorum konnektör ile ilgili bir açıklama yoktu sitede her neyse piller elimizde patladı yetmedi pilsiz, enerjisiz kaldık. Farkı anlatabilmek için bir fotoğraf ekleyeceğim. Birde bu modelleri kullanan arkadaşlardan pil alabilmek için fikirlerini almak istiyorum. Nerden temin edebilirim alan kullanan varsa. Orijinal pili, muadili hangisi olursa farketmez.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mustafam , netten araştır, o konnektörlerin dişisini bul , karttan mı değişiyor, değiştir , uçuşa devam....Bana göre orijinal pil bulmaktan daha kolay bir çözüm , konnektörü bulamazsan , o zaman vitrine koyabilirsin , düşün artık mikroda böyle oldu , 600 sınıfıma pil almak için araştırma bile yapmıyorum , o derece bitti bu iş. ..:embarras:

Hakan Abi, Ali sağ olun dün bayağı araştırmaya çalıştım. Şöyle bir çözüm buldum yeğenler Almanya da akrabalar var bayram sonrası dönecek daha önce bir kaç hobi mağazasına bakmışlardı pil için ama bulamamışlardı bende horizon hobinin Almaya daki sitesine baktım piller stokta görünüyor 10 Euro ama olsun iki tane sipariş ettircem gelirken getirecekler. Birde araştırırken bir konnektör kablo buldum küçük konnektörü büyük olan başla da kullanabilmek için, yani en azından ben öyle tahmin ediyorum. Şimdi bunları alacağım aksilik olmazsa sorunu çözeceğimi düşünüyorum biraz pahalıya gelse de yapabileceğim bu sonrasına bakacağız artık. Linkleri aşağıda paylaşayım belki işine yarayan olur.

Gönder abi bana, bozuk olan pilin connectörünü, tattu pile takayım
Ali çok sağ ol bir tane tattu pili değiştirmeye çalıştım aslında ama beceremedim bana göre çok ince iş, elimde bir konnektörü bozuk Tattu ve bir sağlam e flite var sana göndereyim bunları bir bakarsın olursa olur olmazsa bir şekilde devam ederiz artık.

Ali çok sağ ol bir tane tattu pili değiştirmeye çalıştım aslında ama beceremedim bana göre çok ince iş, elimde bir konnektörü bozuk Tattu ve bir sağlam e flite var sana göndereyim bunları bir bakarsın olursa olur olmazsa bir şekilde devam ederiz artık.
Olur abi, gönder ne demek elimden geleni yaparım

Sonunda beklediğim pil ve konnektör kablosu elime ulaştı. İkiside işimi görecek durumda, beklediğim gibi. Nanoyla eğlenmeye devam :thumbup:
Orijinal pili ve konnektör kablo sayesinde önceden elimde olan konnektörü büyük olan yurtiçinden aldığım Tattu pili kullanabiliyorum artık.

Sonunda beklediğim pil ve konnektör kablosu elime ulaştı. İkiside işimi görecek durumda, beklediğim gibi. Nanoyla eğlenmeye devam :thumbup:
Orijinal pili ve konnektör kablo sayesinde önceden elimde olan konnektörü büyük olan yurtiçinden aldığım Tattu pili kullanabiliyorum artık.

Güzel haber, iyi eğlenceler ???

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Hacılar
Bugün yanıma yeni çırağı aldım, aşılamaya başladım pek bir ilgisiz görünse de şuan herşeye karşı öyle :lol: daha anasından başka bir bağımlılığı yok ama zamanla aşı tutar diye düşünüyorum. Tabi hatırlatma dozları olmadan olmaz. Devam... :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Maşallah, zaman nasılda geçiyor. :heartxf:

Eskiden aşılar böyle değildi, vurulduğun zaman 5 sene giderdi. Şimdi 3 ayda bir yapmak gerekiyor. :)

Beyaz eşyaları garanti süresi bittikten sonra bozulacak şekilde ayarlıyorlar ya, herhalde aşıları da para azaldıkça etkisi bitecek şekilde ayarlıyorlar artık.
Fen her geçen gün ilerliyor. :lol:

Tabi zamane çocuklarının feni de ilerledi. Artık onların ilgisini 30 saniyeden fazla bir şeyin üzerinde tutmak, şaşırtmak için dokuz takla atmak gerekiyor. :laugh:

Biz uçan bir şey görünce devrelerimiz yanardı. :lollol:

Son düzenleme: