Brain FBL Unitesine Rescue - Kurtarma Özellik Ilavesi

evet gelelim fasulyenin faydalarına :halay: :halay: :halay: :halay:

öncelikle çok önemli noktalara parmak basmıssınız. ikon alan birisinin neler yaşayabileceği veya ne zorluklar la karşılaşabileceği ni bize göstermissiniz.

öncelikle self leveler çektiğinizde fbl biraz sapıtmış. o yüzden kafası hoş olmuş gibi öne yatıyor. sebebi de %90 titreşim.
ikon nun altına tek ped koyma ile başla manız mantıklı çünki ne kadar az ped okadar istikrarlı uçuş. ama helikopterdeki titreşim eşik seviyesinde diyebilirim. yani bi tık daha fazla olsa titreşim, sapıtabilirdi. şimdi direk kalın ped yerine önce ikonun altına ince bir metal tabaka koyup onun altına ince ped koyabilirsiniz. ve ya direk ki bu benim ikon için kesin çözümüm. skookum metal tabaka altına jel koyardım(metal plakadan önce sadece siayh ped de koyulabilir. deneme yapılıp ondan sonra metal plaka konabilir)

bide ikon kurulum menüsünde self leveler butonuna basarken gazı hover açı konumuna getirip basıyoruz biz. neden derseniz yanında yazan açıklamadan onu anladık. ama mehmet abi yanlış tercüme etmissek durumu sen daha iyi açıklrsın.

ve mutlaka self leveler çekilmeden önce sizin yaptığınız gibi güvenli yükseklikte hover dayken çekilmeli sitik. herşeya hazırlıklı olunmalı. bu çok önemli..

İlker Sönmez' Alıntı:
Onu bunu bilmemde Türkerin T-shirt süpermiş bende istiyorum :)
Vay hiç de gözümüzden bir şey kaçmıyor :laugh: O T-Shirt alabilmek için profilde "Karanlık taraftaki helici" yazması gerekiyor ne yazık ki :lollol: :lol:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
öncelikle çok önemli noktalara parmak basmıssınız. ikon alan birisinin neler yaşayabileceği veya ne zorluklar la karşılaşabileceği ni bize göstermissiniz.

öncelikle self leveler çektiğinizde fbl biraz sapıtmış. o yüzden kafası hoş olmuş gibi öne yatıyor. sebebi de %90 titreşim.....
Zaten amacımızda buydu Erhan, yoksa istesek modeli ip gibi de yapabilirdik :lol: :lollol: Yorumların için teşekkürler. Böylece en azından nereden ve nasıl başlanmalı kısmını video almış olduk %p Senin de son mesajında belirtiğin ilaveler ile sorunun çözümü de açıklanmış oldu, eline sağlık :thumbup:

İlker Sönmez' Alıntı:
Ne demek İlker Hocam biz zaten aynı taraftayız. :laugh: :lollol:

Adana'ya gelirken yanımda bir tane fazladan olacak bu durumda. ;)

İlker Sönmez' Alıntı:
Ahanda yana yazdım. Bu arada bu ışın kılıcı davasına senelerce swtor oynadık.
"Darth Houston" süper :halay: :bravo: :yuppi:

İlker Sönmez' Alıntı:

Türker Akgün' Alıntı:
Ne demek İlker Hocam biz zaten aynı taraftayız. :laugh: :lollol:

Adana'ya gelirken yanımda bir tane fazladan olacak bu durumda. ;)

Asıl konu şu an beni aşıyor ama T-shirt davası benim kalemim. İlker Bey'e katılıyorum. SW fanı olarak bende çok beğendim. Adana'ya giderken Manisa'ya mı uğrayacaksınız Türker Bey?

siz ayarları bitirin videoyla görselleştirin bizde hazıra konalım gerçekten sizlerin hakkı kalıyor bizde yakın takip ettiğim bir konu en çok benim işime yarayacak self leveler . goblin 700 gibi bir heli ve hızlı ilerlemeye çalışan bir pilot çok korkutucu bir tablo biliyorum ama ayarları tam olmadan ve gereken tüm önlemler alınmadan asla uçurmayacağım . bende fbl ünite olarak ikon a karar vemiştim sizlerinde bu çalışmaları benim için bulunmaz nimet ama self leveler i 700 de deneme işi beni baya tırstırıyor ya sapıtırsa diye 3gx te bu sapıtma olayını 2 kez yaşadım sonunda kurtardım ama 700 bu 450 pro ya benzemez tahminim. bende erhan beyin goblin 500 deki gibi ikonu frame ye sabitlemeyi düşünüyorum madem en az titreşim oluyor . :saygilar: :RCKolik:

Ayarlar ne kadar iyi olursa olsun , gözden kaçan noktalar olabilir. O yüzden ayar işlerine tam hakim olana kadar yeni aldığımız üniteleri küçük helikopterlerde test etmek faydalıdır. Tam olarak üniteye hakim olunca ana makinaya takılmasını tavsiye ediyorum.

doğru söylüyorsun ilker bey neyseki elimde 450 pro dfc var zaten sab 700 elektroniğini tamamlayana kadar ikon u stoğa girdiği gibi alacağım ve tüm elktronik tamamlanana kadar 450 te testlerimi yaparım

Ynt: Brain FBL Unitesine Rescue - Kurtarma Özellik Ilavesi

Geçen Stokta varken kendime almadım. Şimdi bekliyoruz. Geldiği gün bitiyor meret.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Geçen Stokta varken kendime almadım. Şimdi bekliyoruz. Geldiği gün bitiyor meret.
Hıım demek stoklarda yok ve talep var o zaman açık arttırmada 1 tane IKON var :laugh: :D (Ikon Türker'in ama satılığa çıkardığımdan haberi yok henüz :lol: )

Veriyim 100$ tirink anında, kesin alıcıyım. Bakın pazarlık ta yapmıyorum. [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Neler oluyor burda ya bir çınlama var sanki kulaklarda. :eek: :lollol: :lol:

Türker,dikkatli ol...

Ben bilmem mehmet abi aracı oldu. Satıcam dedi türkerin ikonunu .