Brain FBL Unitesine Rescue - Kurtarma Özellik Ilavesi

Ynt: Brain FBL Unitesine Rescue - Kurtarma Özellik Ilavesi

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Ben bilmem mehmet abi aracı oldu. Satıcam dedi türkerin ikonunu .
Ben helici kardeşlerime mal satar mıyım hiç, ancak hediyem olur. :coolxf:

Ama helici kardeşlerimde benim Gaui'ye takacağım üniteyi hediye olarak kabul etmezler zaten ben istesemde. :lollol:

(Mehmet Abi yaktın beni. :lol: :lol: :lol: :lol:)

Ynt: Brain FBL Unitesine Rescue - Kurtarma Özellik Ilavesi

Aynen kabul edemem türker abi kusura bakma. Lütfen ısrarcı olma

erhan ikon stoğa girdiği gibi kim önce haberi olursa birbirimizi arayalım ben alıp 450 de deneyeceğim 700 de yabancı kalmam üniteye 101$ vererek arttırıyorum mehmet abi . şaka bir yana ikon facebook sayfasında büyük bir plastik kap içerisinde yüzlerce ikon ünite vardı servet değerinde
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Buraya da eveet. :) Aslında uzun süredir deniyorum ama tam olarak denemeden yazmak istemedim. Rescue ilavesi sorunsuzca çalışıyor. Gecikmeyi de 0.2 saniye ye kadar düşürdüm. Neredeyse invertteyken senkron çalışıyor gibi oldu. Önce düzeltiyor sonra yükseliyor. Kullandığım model 500 servolar ds510. 550 ile 700 e göre daha yavaş kalıyor. Yani invert halden düz hale geçmesi gözle görünür derecede daha yavaş. Bunu şunun için diyorum büyük model büyük pal hızlı servo ile bu zaman 0.1 saniyeye düşülürse daha iyi olur hatta gecikme verilmeden denebilir ama önce 0.1 sonra gecikmesiz denenirse bir problem olmaz. hatta yukarıda oldukca yukarıda denemekte fayda var. Defalarca kullandım sorun yok. :) herkese hayırlı olsun kırımsız uçuşlar. PilotTR de getirmiş üniteyi zaten, umarım benim komisyonu unutmazlar.. ;D :halay:

serkan sinan' Alıntı:
Buraya da eveet. :) Aslında uzun süredir deniyorum ama tam olarak denemeden yazmak istemedim. Rescue ilavesi sorunsuzca çalışıyor. ....
Bir çok arkadaşımız tarafından sorunsuz çalışan güzel bir ünite ve çalışma oldu. 1 kere çalışsa ve kurtarsa zaten parasını çıkarıyor ;)

Merhaba, Konuyu Helifreak a da açmıştım. Orda baya tartışmışlar, taşımışlar vs vs ben yoğunluktan ötürü okuyamadım ama linklerini kopyaladım. Türker abi farklı kumandalarla denemişler. Dx8 de olabilir aralarında belki fikir verir diye paylaşayım dedim. Müsait olunca bakarsın..

serkan sinan' Alıntı:
Merhaba, Konuyu Helifreak a da açmıştım. Orda baya tartışmışlar, taşımışlar vs vs ben yoğunluktan ötürü okuyamadım ama linklerini kopyaladım. Türker abi farklı kumandalarla denemişler. Dx8 de olabilir aralarında belki fikir verir diye paylaşayım dedim. Müsait olunca bakarsın..
Teşekkürler Serkan DX8'için ayar videosu koymuşlar, çok işime yarayacak bu. :halay: :halay: :halay:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Adam iki dakkada anlatacağı şeyi 17dk ya sığdırmış:) Neyse ben izledim şimdi ama tam net değil. Sanki her pozisyon ve şartta kurtarmıyormuş gibi geldi bana. En azından video da göstermemiş. Ne bileyim full neg ful pz. de ne oluyor falan hepsini çeker adam ki anlaşılsın. Neyse Türker Abi ben spektrum kullanmadığım için tam olarak verdiği mixlerle ne yapmaya çalışmış kumandanın mantığına hakim olmadığım için tam olarak anlamadım. Sen deneyince bizimle paylaşırsın artık.. Ama bizim kumandalardaki gibi olabiliyorsa, videonun bir yerinde pit curveye girmiş ya oradan kurtarma butonu için ayrı bir curve eğrisi çizilebilirse ve bu düz ( ör: 80-80-80 veya 90-90-90) yapılabilirse (+9 derece civarına denk gelecek şekilde)eksiksiz olur. Çünkü sürekli + pitc verilirse +11-12 ye denk gelen durumlarda zaten düşen kafa devri daha da düşebilir ve heli yükselemeyebilir.

türker bey çok zamandir senden ayar videosu göremedik şu selfl level olayını ince ayrıntısına kadar spekrumla tam olarak detaylı bu yabancı videonun türkçesini sizden bekleriz :laugh: bende goblin 700 de idleup 1 ve 2 de self level seçili düz bir zeminde de set ledim ikonu fakat bu güne kadar hiç self level stickini çekmedim deneme amaçlı bile ne tepki verecek diye korku var :rolleyes:

Muammer Akbulut' Alıntı:
türker bey çok zamandir senden ayar videosu göremedik şu selfl level olayını ince ayrıntısına kadar spekrumla tam olarak detaylı bu yabancı videonun türkçesini sizden bekleriz :laugh: bende goblin 700 de idleup 1 ve 2 de self level seçili düz bir zeminde de set ledim ikonu fakat bu güne kadar hiç self level stickini çekmedim deneme amaçlı bile ne tepki verecek diye korku var :rolleyes:
Muammer Bey benimde ikonu daha yeteri kadar test etme şansım olmadı henüz. :rolleyes:

İnşallah en kısa sürede diyelim. %p