Görseller Bursa buluşmaları (Ana Başlık)

Mehmet abi yok bırakamam ya, tam Trex dedik hafif kıvrak model dedik bir türlü asamadigim ana dişli sorunu çıktı. 4 kez normal beyaz düz dişli parçaladı, en sonda eğik pinyon aldim ve orijinal guclendirilmis siyah disliyi parcalayinca o an Trex i yakasim geldi. Sorunu şuan net olarak anlayamadim biraz ara verdim saglikli dusunmek için. Şimdi Tsa ile bir sure devam.
Fatih, sim calismalarinin meyveleri abi bırakamadım simi inan her gun en az 30 dk sim başına oturuyorum.

Tsa da kuyruk ayarı tam olmadı, bir miktar daha gain kısmak gerekli gibi. Over speed sonrası ufaktan korkmadim değil...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Herkese merhaba, bugün aslında yalnız uçuş yapmaktaydım ama son anda Ali kardeşimin modelsiz de olsa katılımı sayesinde sohbet olanağı yakaladım. Kuyruk ayarlarını tamamladım, TSA ile 3 pil uçuş yapıp günü kırımsız atlattım. ilk video... :saygilar:

Selamlar bugün uzun bir aradan sonra, tatil sezonu bitti ve bizim uçuş sezonu açıldı. ?

Bursa ekibi olarak, Dinçer abi, ben ve Bahadır olarak buluştuk.

Resim yok direk video atıyorum, video malesef tam yerinde yarım kalmış.

Yaklaşık 8 uçuş yaptım gün içinde, Dinçer abi de güzel uçuşlar yaptı, Bahadır yeni xnova moturunu test etti ve uçuşlar yaptı, Kırımsız bol uçuşlu şahene bir gün geçirdik.

Benim uçuşum

Dinçer abi kendi videosunu konu içine atacak, Bahadır'ın yok galiba ?

Selamlar bugün uzun bir aradan sonra, tatil sezonu bitti ve bizim uçuş sezonu açıldı. ?

Bursa ekibi olarak, Dinçer abi, ben ve Bahadır olarak buluştuk.
Evet başta ben olmak üzere ;D artık yavaş yavaş şu tatil modundan çıkıp, uçuşlara geri dönmek lazım :D Paylaşım için de ayrıca teşekkür ederiz :hoppa:

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
Merhaba arkadaşlar,birkaç helikopterci ve uçakçı bursa yunuseli havalimanında bir araya geldik akşama kadar uçtuk iyi seyirler :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Merhaba arkadaşlar,birkaç helikopterci ve uçakçı bursa yunuseli havalimanında bir araya geldik akşama kadar uçtuk iyi seyirler :saygilar:
Öncelikle görseller için teşekkür ederiz @Cem Yolcubal :bravo: Seni saha gerçekten de güzel gözüküyor :thumbup:

Sağolsun @Ali Yalçın kardeşimiz bu son dakika organizasyondan bizleri de haberdar etti %pama daha önce yapılan program nedeniyle katılım sağlayamadım :embarras: İnşallah en kısa sürede telafisini yaparız :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Cem Yolcubal
Belliki harika bir buluşma olmuş, paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:

Ayrıca son zamanlarda gördüğümüz en büyük organizasyon olmuş, inşallah devamı da gelir. :bravo: :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: Cem Yolcubal