Görseller Bursa buluşmaları (Ana Başlık)

Selamlar bugün bumuk olarak yeni alanımızda, çay kahve sohbet muhabbet ederek güzel bir buluşma yaptık, sabah erkenden sahaya geçtik, çayımızı kahvaltımızı yaptık, ayarlarımızı yaptık öğlen 3e kader sahadan ayrılmadık ?

Bazı arkadaşlar pilotlar ile arkadaş olmanın avantajı ile gerçek uçaklarla pilotların yanında takıldılar ?ben cesaret edemedim henüz ?

Tsa ile olan sorunlarımızı masada bıraktık, neler yaptık? Kuyruk servomuz değişti, kumanda pod tamiri ve kalibrasyonu yapıldı, ünite gov iptal edilip, castle esc gov geçildi, akabinde 4 uçuş sorunuz uçarak yüzümü güldürdü. Bahadır, Malesef yine uçamadı, alıcı yamuk yapıyor sanırsak, dengesiz komutlar okuyoruz üniteden, Dinçer abi yurt dışından pal beklediği için oda beklemede kaldı bugün, Halil abi ve Tanju mini quad ile hem fpv yapıtılar hem de gerçek uçakla uçup tadını çıkardılar ?

Fatih abide muhabbeti ile aramıza katıldı bu seferlik ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Tabi gülersiniz öyle!... Benim de öyle bir uçuş imkanım olsa benim de ağzımkulaklarıma varır.
Ali, bu arada, sorunlu dediğin radyo değil mi oradaki?

• Sevdim
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Tabi gülersiniz öyle!... Benim de öyle bir uçuş imkanım olsa benim de ağzımkulaklarıma varır.
Ali, bu arada, sorunlu dediğin radyo değil mi oradaki?
Abi kumanda sandık, ama asık sorun servoymuş, tesadüfen, kumandadaki pod sorununuda fark etmişiz senin anlayacağın, uçarken, çok belli etmeyen sorun olsa gerek çünkü okuma sorunu stiği bastırınca bir nebze düzeliyordu bizde hep bastırarak uçtuğumuz için sorunu havada anlamadık demekki

Selamlar bugün bumuk olarak yeni alanımızda, çay kahve sohbet muhabbet ederek güzel bir buluşma yaptık, sabah erkenden sahaya geçtik, çayımızı kahvaltımızı yaptık, ayarlarımızı yaptık öğlen 3e kader sahadan ayrılmadık ?
Özellikle kış ayları için süper bir ortamınız var :thumbup: Allah muhabbetinizi arttırsın.
Tsa ile olan sorunlarımızı masada bıraktık, neler yaptık?
Süper %p Gelsin uçuşlar :hoppa:
Ali YALÇIN dan muhteşem bir 3d uçuş gösterisi.
Uçanın da çekip paylaşanın da ellerine sağlık arkadaşlar :saygilar:

Bende 250 quad yaptım bursalıyım bir dahaki uçuş için haber verirseniz sevinirim

Herkese merhaba,

Bugün öğle öncesi bumuk ta küçük bir bulusmamiz oldu. Vakit kısıtlı oldugu için çok kaladim ama heli aileme yeni kattigim AGILE 7.2 Ile Fatih kardesimin kumandasi Ile ilk uçuş yapma imkanimi buldum. Bu bir deneme uçuşu oldu. Kumanda elime epey yabanci geldi ve model ayarlari henüz bana uygun olmadigindan mini manevralarla gazimizi attık. Tsa yi satip 700x e geçelim derken aliexpreste parca tedariği kolayligi ve helinin hali hazirda elektronik donanimi beni cezbetti doğrusu. Yardimlari için Fatih Yildirim kardesime sonsuz teşekkürler. Agile yine bursa ekibinde kaldı.

Özet bir video

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

:saygilar: