[Davet]: 1. Geleneksel Eskişehir Buluşması // 17 Mayıs 2015 //

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Havaya takılmayın , tüm aktiviteleri mümkün olduğu kadar erken yapın , öğleden sonra yağarsa da çok şiddetli olmaz umarım...Ahhh , keşke ben de olaydım da , yağmur yağsa da ıslana ıslana tadını çıkarırdım...En azında Yozgat havası gibi olmaz herhalde , sabah donup , öğlen ıslanıp , aynı zamanda yüzümüzün sıcaktan kavrulduğu , akşamına da hipotermi geçirmeye yakın durumu yaşamışlığımız da var tecrübelerimizde... :lol: :lol:

hakan abi biz yozgatta çadırda kaldık. tabi ben hazırlıklı gitmiştim. ama halen o gece yi unutamam. gece yaptığımız o uçuşlar mükemmeldi... denizin bizi pal sesleriyle uyandırdığı sabahın 5 inde...

Rasim kolay gelsin. :thumbup: Gece model toplamanın zevki bir başka oluyor. :D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Kaldı 2 gün :halay:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Kolay gelsin. Maşallah.

Buluşma yaklaştı konu canlanmis :halay: valla yağmur yagmaz inşallah ama yagarsada hiç tinlamam :D

Rasim hocam hayırlı olsun tekrardan kolay gelsin gece çalışmayı bende çok severim :D

Arda coolpoweri çok ozlersen yedek var kanka :D zaten bu ara kendimi hurdacilar sitesi gibi hissediyorum ne yedek arasam illa bişi çıkıyor :D :D

Teşekkürler arkadaşlar, özverili bir çalışma ile yetiştirmeye çalışıyorum. Gece çalışmayı ben de severim ama ne yazık ki gündüz çalışıyorum, yedide uyanıp sekizde işte olmak gibi durumlarım var. Hayatın tüm yönleri ile birlikte bir de montaj işini yürütmek kolay olmuyor ama bu buluşmada havada olması gerekli :)

Az bi işi var. Motoru yerleştirip pinyon ana dişli ayarlaması ve kablolama kaldı yıpratıcı işler olarak. Fotoda görünmeyen kısımlar da (rotor, swash, skid, vs) kısmi komple olarak toplanmış durumda. Tabii ünite ayarı da var da, önce üniteye karar vermek lazım :laugh: Protos'u da toplarım diye düşünüyordum, 3sx protosa, ikon logoya gibi düşündüm. Şimdi pek zaman da kalmadı. Bakacağız bakalım bunun daha cuma gecesi var, cumartesi kısmen gündüzü var...

Rasim Öztürk' Alıntı:
Teşekkürler arkadaşlar, özverili bir çalışma ile yetiştirmeye çalışıyorum. Gece çalışmayı ben de severim ama ne yazık ki gündüz çalışıyorum, yedide uyanıp sekizde işte olmak gibi durumlarım var. Hayatın tüm yönleri ile birlikte bir de montaj işini yürütmek kolay olmuyor ama bu buluşmada havada olması gerekli :)
Kolay gelsin Rasim, maiden'ı görmek isteriz tabi ama özünde sizi görmeye geliyoruz fazla yorma kendini muhabbetin yeter bize. :laugh: :RCKolik:

Rasimi en iyi ben anlıyorum. Geceleyin bile telefonu yanımdan ayıramam , haftasonunun garantisi yok. Yoksa Eskişehir çok uzak değil. Gelebilseydim Türkiyede çok nadir belkide tek olan modellerimi getirirdim. Yazık oluyor modellere seyirlik duruyorlar :)

Valla model goblin 570 olsa veya 380, yine yetiştirmeye çalışırdım İlker abi :) Modellerin ender olması, protosun tek, logonun birkaç taneden biri olması çok değiştirmiyor durumu. Benim son zamanlarda devamsızlık çok, bazı şanssız kırımlar da oldu. Kışın en sert zamanlarında bundan daha çoktu uçuş sayımız ;D

Neyse bi toparlanma sürecine gireceğim inşallah.

İlker Sönmez' Alıntı:
Rasimi en iyi ben anlıyorum. Geceleyin bile telefonu yanımdan ayıramam , haftasonunun garantisi yok. Yoksa Eskişehir çok uzak değil. Gelebilseydim Türkiyede çok nadir belkide tek olan modellerimi getirirdim. Yazık oluyor modellere seyirlik duruyorlar :)
İlker abi. Hastane kapısına yazalım. Hasta almıyoruz diye. :) :) :)

Hazir miyizzz??? :yuppi:

Yakıtlar fullendi. Piller dolduruluyor.

Son setup ayarları yapılıyor.

Piller doldu.Çantalar hazir.Geliyoruz Eskişehir[emoji3]

Charging.... Charging.... Charging :laugh: