[Davet]: Büyük Kocaeli Buluşması... 22.03.2015 Pazar !!!

Haydiiiii , Kocaeli yolcuları kalmasııın !!! Biletler alındı :yuppi: :halay: :halay:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Araba ayarlayabilirsem uçak,quad alıp gelicem inşallah..

Ynt: [Davet]: Büyük Kocaeli Buluşması... 22.03.2015 Pazar !!!

Aykut bey quad sorun olmazda ucak konusunda sıkıntı var bildigim kadari ile alanda, Mehmet abi gorunce daha detayli cevap verir sanirim.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Arkadaşlar büyük buluşma anlamında bir başlık açmışız ama katılım 15 kişide kalmış :rolleyes: Yok mu artıran? :thumbup:

Aykut Aşlı' Alıntı:
Araba ayarlayabilirsem uçak,quad alıp gelicem inşallah..

Uçak kaldıracak pist yok, elden atarak olur her türlü, bi şekilde iner, olmadı yakalarız :D

Mesut AKIN' Alıntı:
Aykut bey quad sorun olmazda ucak konusunda sıkıntı var bildigim kadari ile alanda, Mehmet abi gorunce daha detayli cevap verir sanirim.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut sen 600'ü de getircen dimi?? Ben kendi adıma uçmaktan çok uçanları izlemeyi düşünüyorum pazar günü, arada kimse bakmazken bir iki kaldırırım helileri :D

Emre Kaman' Alıntı:
Uçak kaldıracak pist yok, elden atarak olur her türlü, bi şekilde iner, olmadı yakalarız :D

Hımmmmm..Anladım bilgilendirme için teşekkürler :thumbup:
Neyse canım quad da yeterli.Hem birebir tanışmak sohbet muhabbet cabası :halay:

Yarın kesinleştireyim bu konuyu..

Arkadaşlar şimdiden sizlere bol güneşli, neşeli ve güzel uçuşlar dilerim. Keşke ben de ZRM 250 ile gelebilseydim. :saygilar:

Aykut Aşlı' Alıntı:
Hımmmmm..Anladım bilgilendirme için teşekkürler :thumbup:
Neyse canım quad da yeterli.Hem birebir tanışmak sohbet muhabbet cabası :halay:

Yarın kesinleştireyim bu konuyu..
Olumlu haberlerini bekliyoruz Aykut :thumbup: Bu Alan arkadaslarinda dedigi gibi ne yazik mi ucak icin uygun degil ama quadro ve kendin gelmen bizler icin de yeterli ;)

Insallah baharda yapilacak daha buyuk bir organizasyonda ucak durumunu da dikkate alarak alani degistirebiliriz :)

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Arkadaşlar şimdiden sizlere bol güneşli, neşeli ve güzel uçuşlar dilerim. Keşke ben de ZRM 250 ile gelebilseydim. :saygilar:
Ali bey baharda daha planli ve daha buyuk bir bulusma yapmayi planliyoruz. Insallah siz de Ankara ekibi ile beraber bizleri sereflendirirsiniz :RCKolik:

İnşallah, yazın gelmesini sabırsızlıkla bekliyoruz. :halay:

İmkanı ve fırsatı olanların bu güzel buluşmanın tadını çıkarmaları dileğiyle.

Etkinliğin foto ve video görüntülerini bizlerle paylaşmanız bizleri mutlu edecektir.

Arkadaşlar yağış çok mu bugün orda (Kocaeli'de). İnşallah alan çok çamur olmamıştır.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bursa yağışlı son derece... eskişehirde de kar varmış... kocaeli yağmur kesin vardır.

biletler alındı, programlar yapıldı artık bu saatten sonra dönmek olmaz da yine de olursa haber edin, bi gün sonra dönerim eskişehire...

Gelirken çizmelerinizi getirin arkadaslar :) Bu arada buluşma bu saatten sonra iptal olmaz. zira hava hala yarın ıcın güneşli ve sıcak, daha da önemlisi Burdur ekibi su an Izmitte :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

:D sabah lapa lapa kari gorunce bi hasss... dedim sesli olarak, ama zaten havadurumu soylemisti. Simdi yagmura dondu burasi. Yarin esk. 11 derece, kocaeli daha da sicak. Bugun kis son sakasini yapti. Bence yarin cok eglenicez, hava da yuzumuze gulecek, sucuklar da :D

Rasim Öztürk' Alıntı:
bursa yağışlı son derece... eskişehirde de kar varmış... kocaeli yağmur kesin vardır.

biletler alındı, programlar yapıldı artık bu saatten sonra dönmek olmaz da yine de olursa haber edin, bi gün sonra dönerim eskişehire...
Rasim bey yarın sabahmı yola cıkacaksınız
Bende gelmeyi düşünüyorum bende model yok arabada yer olacak gelmek isteyen olursa ben götürebilirim

fatih yıldırım' Alıntı:
Rasim bey yarın sabahmı yola cıkacaksınız
Bende gelmeyi düşünüyorum bende model yok arabada yer olacak gelmek isteyen olursa ben götürebilirim

Fatih hocam çok teşekkür ederim düşünmeniz yeter ;)

Benim ekipman eskişehirde. Bu akşam geri döneceğim, pilleri falan şarj edeceğim. Sabah da eskişehirden geleceğiz kocaeliye ekipçek...

Aile arkadaşlar bursada, arada geliyorum haliyle.