[Davet]: Büyük Kocaeli Buluşması... 22.03.2015 Pazar !!!

Fatih bey sizinle de tanışmak guzel olacak. Aslında Bursa'dan Rafet arkadasımız var. Keske vakti olsa da onu da kapıp gelseniz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Valla hazir araba da var, buradan Rafet beye sesleniyoruz, atlayin gelin :D

Bu daveti geri cevirmek olmaz geleceğim
Bursa dan gelecek olan arkadaslar irtibata gecebilir
544 234 30 19

Ben hazirim. Pilleri bastim, modelleri, sarj aletini, guc kaynagini indirdim. Jeneratoru arabaya sigdirmak icin tekerlerini vs soktum, hazir. Sabah kumandami, alet edevati ve termosu kaptigim gibi asagidayim. 8.30da burdan cikabilirsek 10.30-11.00 gibi ordayiz. Mehmet abi yuvacik heliportun koordinatlarini yeniden paylasabilir misin sana zahmet?

Edit: 40.70, 30.01 gibi giden dogru mudur??

Aslında bende Çorludan kalkıp gelmek istiyorum. Fakat burdan biraz sıkıntı. Çünkü araç yok. İstanbula birazdan yola çıkarsam eğer. Yarın kayınpederin araçla hanım ve abisi ile gelebilirim. Eğer gelirsem. Benim kumandasız heliyide denersiniz diye düşünüyorum. Yarım saat içinde yazıcam. Birde yol tarifi için kordinat istiyeceğim.

Ben gelemiyorum :S kayınpederin işi varmış şehir dışına çıkıcakmış onun için birdahaki buluşma olursa gerçekten çok gelmek istiyorum. Hevesim içimde kaldı resmen.

40.704281, 30.012532

Buluşma alanımız....
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[emoji2] valla anlasilan herkezin hazirliklari son surat devam ediyor gibi [emoji122]

Birde bulusmaya gelecek olan arkadaslardan ricam olucak trex 600 nitro modelimin zannedersem torq tube cubugu biraz yamuk gibi sanki tam emin olamadim

Eger gelecek olan kisilerde var ise yarin alandan alabilirim

Emre Kaman' Alıntı:
Ben hazirim. Pilleri bastim, modelleri, sarj aletini, guc kaynagini indirdim. Jeneratoru arabaya sigdirmak icin tekerlerini vs soktum, hazir. Sabah kumandami, alet edevati ve termosu kaptigim gibi asagidayim. 8.30da burdan cikabilirsek 10.30-11.00 gibi ordayiz. Mehmet abi yuvacik heliportun koordinatlarini yeniden paylasabilir misin sana zahmet?

Edit: 40.70, 30.01 gibi giden dogru mudur??

Saat 8 gıbı Rasimi alacağım en gec 8: 20 gibi yanındayım [emoji1]

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Saat 8 gıbı Rasimi alacağım en gec 8: 20 gibi yanındayım [emoji1]

Yanı kaçta burada olacaksınız arkadaslar ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

İnşallah 11 gibi orda olacağız Mehmet Bey

Ynt: [Davet]: Büyük Kocaeli Buluşması... 22.03.2015 Pazar !!!

Fatih bey sizinle de tanışmak guzel olacak. Aslında Bursa'dan Rafet arkadasımız var. Keske vakti olsa da onu da kapıp gelseniz :)

Keşke mehmet abi,
İşimden dolayı yarın nevruz kutlamalarında bulunacağım bursa Gökdere meydanında :embarras:

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Erken kalkan yol alır diyerekten saat 9 gibi bizim gurup orada olacak inşallah Mehmet abi.. ;D ;D

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Erken kalkan yol alır diyerekten saat 9 gibi bizim gurup orada olacak inşallah Mehmet abi.. ;D ;D
1 saat daha geç gelirseniz super olur ismail. Biz 10:00 göre plan yapmıştık :) :)

Abi siz 10 da gelin sorun değil biz de kahvaltı dekan derken saatte 10 olur zaten