DJI F Serisi 450 Quadro Toplama Listesi

DJI F Serisi Quadro Toplama Listesi

Gayet güzel.Tümüyle kaliteli ekipmanlardan oluşan bir sistem.Tercih olarak phantom sizin için uygun ise bu sette gayet iyi.

Benim gibi yeni baslayan ve 450 toplayamaya calısan bır acemi için guzel bir baslık olmus ama su UBEC olayını bırturlu anlamadım neden almak zorundayız? Benim sipariş verdiğm esc afro 30amp bunun içinde gereklimi kontrol kartınıda aynı marka vermeyı dusunuyorum

Burak Kıyıcı' Alıntı:
Benim gibi yeni baslayan ve 450 toplayamaya calısan bır acemi için guzel bir baslık olmus ama su UBEC olayını bırturlu anlamadım neden almak zorundayız? Benim sipariş verdiğm esc afro 30amp bunun içinde gereklimi kontrol kartınıda aynı marka vermeyı dusunuyorum
Burak Bey, Isterseniz UBEC / BEC nedir diye şu konuya bir göz atın :)

forum okadar büyükki bazen insan kayboluyor birde yeni olunca kavramlar tam arap saçı oluyor.Tam olarak neişe yaradıgın anladım cok güzel anlatılmış paylaştıgınız için teşekkürederim.şimdi sunu anlamaya çalışıyorum tüm escler ve pil connection carda baglı dogrumudur?.biz bu BEC'i connection card'a mı baglıyacagız yoksa pil ile connection card arasında mı olacak.Ögrenmeye calısıyorum kusuruma bakmayın ..

Burak Kıyıcı' Alıntı:
forum okadar büyükki bazen insan kayboluyor birde yeni olunca kavramlar tam arap saçı oluyor.Tam olarak neişe yaradıgın anladım cok güzel anlatılmış paylaştıgınız için teşekkürederim.şimdi sunu anlamaya çalışıyorum tüm escler ve pil connection carda baglı dogrumudur?.biz bu BEC'i connection card'a mı baglıyacagız yoksa pil ile connection card arasında mı olacak.Ögrenmeye calısıyorum kusuruma bakmayın ..
Dediğiniz gibi ilk başlarda öğrenecek çok şey var. Ama merak etmeyin zamanla hepsi yerine oturacak Burak Bey :)

Sorunuzu Quadro kardeşlerimiz cevaplarlar ama mantıken bildiğim kadarı ile Tüm Escler- Karta, Pil- Bec bağlı ve BEC'de Karta bağlanıyor.

anladım cvp için tsk ederim %p

Bu konuyu hazırlayan arkadaşa çok teşekkür ederim. Bu forumu geç gördüm ama çok faydalı yazılar var. Benim ilk toplama quadım olacak. Umarım düzgün bir alet ortaya çıkartabilirim :)