[Duyuru]: Youtube CANLI Yayın ile Uçak üzerine Sohbetler Serisi - DEMO Tarih Belirleme

Canlı Yayın Denemesi Sizce hangi gün ve saatte olsun ?

• Perşembe, Saat 19:00

Oy: 1 5.0%
  • Perşembe, Saat 20:00

Oy: 11 55.0%
  • Cuma, Saat 19:00

Oy: 1 5.0%
  • Cuma, Saat 20:00

Oy: 7 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .
Yayın başladı arkadaşlar :thumbup:

Seans bitti,buraya düştük.Emeklerinize sağlık Evren hocam :saygilar:

[Duyuru]: Youtube CANLI Yayın ile Uçak üzerine Sohbetler Serisi - DEMO Tarih Belirleme

Cok keyifli oldu, ellerine saglik [emoji5]

Hepinize sabrınızdan dolayı teşekkür ederim :)

Problemlerle geç başlayıp düşük kaliteli bir şekilde devam edebilsek de keyifli oldu :)

Şimdi hemen tekrar kontrol ettim, benim uplad hızım max 1.5 Mbit, ve neredeyse aynı aylık paraya 40 Mbit download ve 10 Mbit upload hızı olan bir pakete geçebiliyorum :D Yani bildiğiniz kazıklanıyormuşum bu olay sayesinde farketmiş olduk. Pazar günü ilk işi gidip adamlara paketimi yükselticem :)

Buarada yayın sırasında ses kalitesi nasıldı? kullandığım kamera için genellikle ses kalitesinin çok çok kötü olduğu, mutlaka harici bir mikrofon kullanılması gerektiği vs söyleniyordu o yüzden merak ediyorum. Sanırım ses genel olarak anlaşılırdı? mıydı acaba?

Ben anladim [emoji5]

Ellerine sağlık Evren hocam çok keyifli bir canlı yayındı.İnşallah bir daha ki sefere daha kaliteli canlı yayınla yine buluşuruz. :bravo: :bravo: :saygilar:

Ses kalitesinde ben ciddi bir sıkıntı görmedim Evren Hocam. Bizleri atölyende misafir ettiğin tekrar tesekkur ederiz.

Bu arada video kayıt olmus degil mi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Öncelikle güzel bir yayındı sıcak bir ortamda agırladığınız için teşekkürler.

ses kalitesi iyiydi. benim anlamadığım ben 0.7 mbps ile 480p şu yayını yaptım.

Edit videoyu sildim istemediğim izlemeler olmasın diye.
1.50 den sonrasını izleyiniz.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ama sizde iki katı upload ile olmadı ilginç bir durum ve upload donload hızlarında sahtekarlık yapabileceklerini zannetmiyorum.
bence siz yine OBS ile bir deneme çekimi yapınız.

Emre Kaman' Alıntı:
Ben anladim [emoji5]

Ben de sonradan dinledim fena değil, illa harici bir mikrofona gerek yok.

ahmet atıcı' Alıntı:
Ellerine sağlık Evren hocam çok keyifli bir canlı yayındı.İnşallah bir daha ki sefere daha kaliteli canlı yayınla yine buluşuruz. :bravo: :bravo: :saygilar:

Teşekkürler, elbet çözeceğiz sorunları :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ses kalitesinde ben ciddi bir sıkıntı görmedim Evren Hocam. Bizleri atölyende misafir ettiğin tekrar tesekkur ederiz.

Bu arada video kayıt olmus degil mi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Video kayıt olmuş ve kanaldan izlenebiliyor. İlk on dakikası boş gibi bişey ama :)

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Öncelikle güzel bir yayındı sıcak bir ortamda agırladığınız için teşekkürler.

ses kalitesi iyiydi. benim anlamadığım ben 0.7 mbps ile 480p şu yayını yaptım.

1.50 den sonrasını izleyiniz.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ama sizde iki katı upload ile olmadı ilginç bir durum ve upload donload hızlarında sahtekarlık yapabileceklerini zannetmiyorum.
bence siz yine OBS ile bir deneme çekimi yapınız.

Mustafa Bey açıkçası benim de kafamı kurcaladı bu çünkü 480P ile yapılan yayın bile sürekli kesintiye uğradı. Bir terslik var dediğiniz gibi. OBS yayından hemen sonra indirdim kurdum, o bağlantı hızımla test yaptığında rahatlıkla 720P yi desteklediğini söyledi (tam olarak 800 küsur dedi hatta) öte yandan onla denemeler yapıyorum henüz kamera görüntüsünü aktarabilmiş değilim. internet hızındaki artış zaten uzun zamandır aklımda olan bişeydi, o ve OBS kombinasyonu ile çok daha kaliteli birşeyler elde edebileceğiz görünüşe göre...

Şu an tekrar canlı yayındayım, daha doğrusu printer yayında :D

OBS ilk başta daha yüksek tavsiye ettiyse de o ayarda yayını yapamadı, 360P ye düşürünce yapabilir hale geldi...

KAlite aynı olmakla birlikre sanki daha kesintisiz gidiyor. Ayrıca OBS'nin daha fazla kontrol sağladığını da görüyorum, bundan sonraki tercihim OBS olacak kesinlikle, internet hızı da arttırılınca gayet güzel sonuçlar gelecektir umarım...

Teşekkürler Evren bey. Sesten ziyade ben kopmalarda sıkıntı yaşadım. Haliyle arada ses de kesildiği için bazan boşlukları kendim doldurdum (yani olsa olsa diyerek). :laugh: Ama keyifliydi, eline diline sağlık. %p