Görseller Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

Aylar sonra... O gün, bugündü :D Uçtuk, açıldık :yuppi:

Ahmet abi, Mesut, Can, Sercan ve ben öğle saatlerinde sahada buluştuk. Öğlen hava çok güzeldi, akşam saatlerinde soğuk kendini hissettirmeye başladı ama olsun, yine de çok güzeldi. Özlemişiz... :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Aylar sonra... O gün, bugündü :D Uçtuk, açıldık :yuppi:

Ahmet abi, Mesut, Can, Sercan ve ben öğle saatlerinde sahada buluştuk. Öğlen hava çok güzeldi, akşam saatlerinde soğuk kendini hissettirmeye başladı ama olsun, yine de çok güzeldi. Özlemişiz... :)
Harikasınız arkadaşlar :thumbup::hoppa:

Yav Eskişehir ekibi , semaver çayı böyle göstere göstere de içilmez kiiii , giden var gidemeyen var...çık çık çık...:D
Şu ekibin yarısı burda olsa , hafta sonu serpme kahvaltı yapmazsam sahada adam değilim , elinize sağlık , helilerin tozları uçmuş ,rulmanları kendine gelmiştir artık....:thumbup::RCKolik:

Çayı gördüm içim ısındı :) Ben yine pek katılım sağlayamıyorum bu aralar :embarras: Haftasonuna kadar pek belli olmayınca başka planlar falan oluyor iptal edemedim.

Elinize emeğinize sağlık abiler :bravo:

Bi dahaki sefere ben de katılayım inşallah, hem protos 380 de sahalara döner vesileyle :thumbup:

Merhaba Rckolik sakinleri:saygilar:, takip eden arkadaşların bildiği gibi dün Eskişehir ekibi olarak güzel bir buluşmaya imza atmıştık. Bu güzel buluşma ile sticlerimizin pasını atmış ve nefsimizi biraz olsun körlemişken, bu gün havanın çok güzel olması bende tekrardan uçuş arzusu yarattı. Dayanamadım aldım pilleri ve heliyi hemen evin yan tarafındaki boş araziye çıktım ve iki pil yalnız başıma kaçak:lollol::lollol: Eskişehir buluşması yaptım. Aşağıyada uçuş videolarımı koydum, seyredecek arkadaşlara tavsiyem büyüteç ile seyredin :D emniyetli yüksekliği biraz abartmışım:evil:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol