Görseller Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

Ahmet abinin genis zamana yayilmis G380 procesinin nihayete erdigi bu mutlu gunu de gorduk sonunda ? En son 6 ay once sadece esc montaji kalmisti modelin ve esc konnektorlerini kendi ellerimle lehimleyip teslim etmistim, oyle dusunun yani bu maiden ucusunun onemini ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ahmet abinin genis zamana yayilmis G380 procesinin nihayete erdigi bu mutlu gunu de gorduk sonunda ? En son 6 ay once sadece esc montaji kalmisti modelin ve esc konnektorlerini kendi ellerimle lehimleyip teslim etmistim, oyle dusunun yani bu maiden ucusunun onemini ?
Ahmet abinin elinde kurulum sirasini bekleyen 2 veya 3 model daha oldunu dusunursek onumuzdeki her yil icin bir maiden gozukuyor:):D:D:D
Doğru diyorsunuz arkadaşlar ama siz yine de Ahmet' imin üzerine çok gitmeyin ;D:lollol:

Mustafa ,teşekkür ederim kardeşim daha daha güzelleri hepinize olsun inşallah.:thumbup::thumbup:
Emre'nin de dediği gibi kısa sürede modeli topladım ama setup biraz :laugh: uzun oldu.Ama sağ salim uçuşu gerçekleştirebildik.:thumbup::thumbup:
Mesut'un dediği gibi bu sene belki bir maiden daha araya sıkıştırabiliriz.:D:thumbup:
Değerli katkıları için Eskişehir ekibimize de ayrıca çok teşekkür ediyorum.:thumbup::yuppi::RCKolik:

Dun sahadaydik, ama ne ucabildik, ne oturabildik, ben hic boyle bir agustos gunu gecirmemistim ☺ Donduk, titredik!.. ? Sabah 9’da sahadaydik, 20km civarinda ruzgar (ama soguk ruzgar) ile birkac pil uctuk, oglene dogru ruzgar 30km’nin uzerine cikinca boynumuzu bukup evlere dagildik ?

Fotoda Ahmet abi henuz gelmemis durumda, tisortlu delikanlimiz Sercan usumedigini iddia etse de, kazagi bulur bulmaz kulaklarina kadar gecirmekten kendini alamadi ?

Abi aramızda 150 km olmasına rağmen siz orada nasıl donuyor, biz burada yanıyoruz ?

Bence herşeye rağmen bir araya gelip, sohbet etmekte yeter. ?

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün
Ülkemizin bölgeleri belirlenirken biraz dengeli olsun diye esnek davranılmış. Ilımlı iklimler deniz kenarlarından iç bölgelere çok girememiş. Ve genel olarak dağlık bir ülkemiz var :)

Bana kalsa fiziki haritada yeşil olan yerleri komşusu olan denizin iklimi ile, sarı platoları komple iç anadolu, kahverengi komple doğu anadolu diye adlandırır geçerim :)

İzmirden eskişehire dönüyorum geçen hafta... Manisa falan da iyi artık, turgutludan dümdüz yol... Uşak a gelirken bir yokuş tırmanıyorsun bitmek bilmiyor, rakım 800 metre... Şimdi Uşak, Afyon, Kütahya hangi mantıkla "EGE" bölgesi olmuş anlamak mümkün değil, deli gibi kış oluyor.

Aynı şekilde İnegölden sonra Bozüyük'e gelirken de iklim, bitki örtüsü, kar, kış herşey değişiyor ?

Dun sahadaydik, ama ne ucabildik, ne oturabildik, ben hic boyle bir agustos gunu gecirmemistim ☺ Donduk, titredik!.. ? Sabah 9’da sahadaydik, 20km civarinda ruzgar (ama soguk ruzgar) ile birkac pil uctuk, oglene dogru ruzgar 30km’nin uzerine cikinca boynumuzu bukup evlere dagildik ?
Dün sabah gerek Burdur, gerekse Afyon'da biz de resmen dolduk dolduk :rolleyes: Neyse her şeye rağmen ekip olarak bir araya gelinmiş, kısada olsa görüşülmüş :thumbup: