Görseller Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

Merhaba arşlardalar, Eskişehir ekibi olarak bu aralar biraz dağınığız bir türlü toplanamıyoruz.:lollol::lollol: Ahmet abi şehir dışında, Ramazan çalışıyor ama ben izinliydim ve bu gün Eskişehir de çok güzel bir hava vardı. Ben de bu havayı değerlendireyim istedim ve çocukları alıp uçuş sahasına gittim. Amacım çocuklar biraz hava alsın bende bir kaç uçuş yapıp pas atayım. Bir ara Ramazan da gelip iki saatliğine bir kaç uçuş yaptı ve tekrar gitti:lol::lol: resim çekmedim fakat çocuklar habersiz video çekmişler çekim uzaktan ve çok iyi gözükmüyor fakat kayıt altına alınsın diye onu konuya ekliyorum.:lollol::lollol::lollol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ben de bu havayı değerlendireyim istedim ve çocukları alıp uçuş sahasına gittim. Amacım çocuklar biraz hava alsın bende bir kaç uçuş yapıp pas atayım.
Güzel bir karar almışsın kardeşim. Hem ailecek hava almışsınız hem de sen fırsattan istifade uçup açılmışsın.:heartxf:%p

Eskişehir de Ahmet abi ve Ramazan abiyle ilk buluşmamızı kızlarım ile birlikte yapmanın mutluluğunu yaşadım. Kendileri ile tanışmak ve bilgi almak ve kendi çabalarımla ayarlama yapmaya çalıştığım kds450 için dedikleri ve uçururuz bunu da diyerek verdikleri motivasyon için teşekkürler.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Vayy vayy bir buluşmayı kaçırdık yeni üye kaydı yapmış ekip:lollol::lollol::lollol: Hoş geldin aramıza Gürkan:saygilar:
Mesut bey sizinle de en kısa sürede tanışmak ümidiyle. Ancak üye değilde üyecik diyelim. Zira bu hobinin ülkemizde icra edilmesi için maddi anlamda ne kadar zor hale geldiğini ilk buluşmada iyice içime sindirdim. Ben ikinci el helikopter ile ve en az maliyetle başlamak istedim. Umarım bunu becerir ve yola daha da güzel şekilde devam ederim. RC bende bir tutku gibi araba, tekne, drone ve amatör 3,5kanal helicopterler ile hep iç içeydim. Pro model benim için öyle bir hayal ki anlatamam. Sizinle de buluşmaya kadar selamlar.

Merhaba RCKOLİK ailesi.
geçtiğimiz pazar günü Eskişehir ekibi ile bir buluşma gerçekleşti. gerçi her hafta bir şekilde toplanıloyor.
Ancak bu hafta benim için çok özeldi. Benim burnumu bu işe sokan malum KDS 450 uçtu.
Hemde ne uçmak. @Ahmet ATICI ve @Mesut Arslan ve Ramazan ustaların emekleri meyvesini verdi.
Aynı zamanda Ramazan ustanın yeni aldığı (el değiştiren) helide toplandı.
Eh Mesut abide uçuş ustalığını benim kööğlüstür pardon vintage daha doğrusu antika helide konuşturdu ve oop baya uçuyor bu ya diyerekten onayı verdi.

işten arkadaşım Ferhat da bize eşlik etti. Hayran kaldı aman dedim kardeşim biraz düşün...

AYARLAMA ince ince yapıloyor;

VEEEE kds havada;