ESM Sea Fury

ESM Sea Fury

Re-maidenimiz harika bir şekilde yapılmış olup videosu halen Youtube'a yüklenmektedir. Dostlara duyurulur. Tufan Öke arkadaşımın yaptığı bakım ve onarım sonrası tamamen farklı bir uçak oldu. Uçuşu inanılmaz keyifli.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ESM Sea Fury

Vay süper haber. Hadi gözümüz aydın o zaman :halay: Tufan arkadaşımızın da ellerine sağlık dileyim :bravo:

Sent from my iPhone using Tapatalk

ESM Sea Fury

Sesini ve kendisini özlemiştik, gece gece güzel oldu :halay:

İnis de gayet başarıyli abi :bravo: Anlayisilan o ki modelimiz modifikasyon sonrası daha hircin ve çılgın uçacak :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

ESM Sea Fury

Sümer Yamaner' Alıntı:
Re-maidenimiz harika bir şekilde yapılmış olup videosu halen Youtube'a yüklenmektedir. Dostlara duyurulur. Tufan Öke arkadaşımın yaptığı bakım ve onarım sonrası tamamen farklı bir uçak oldu. Uçuşu inanılmaz keyifli.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
re-hayırlı olsun abi[emoji4] [emoji4]

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ESM Sea Fury

Tufan abinin işçiliği inanılmaz güzel. Hayırlı olsun. Güle güle uçur.
Ufak ufak p51'in toplanmasına başlarsın artık. Yoksa çürüyüp gidecek durduğu yerde...

ESM Sea Fury

Deniz Tanrıverdi' Alıntı:
Tufan abinin işçiliği inanılmaz güzel. Hayırlı olsun. Güle güle uçur.
Ufak ufak p51'in toplanmasına başlarsın artık. Yoksa çürüyüp gidecek durduğu yerde...

Yaa ben de ondan korkuyorum ama uçak devasa bir şey. Hezarfen'de uçak parkı paralı biliyorsun. Bir üyelik ücreti de uçak parkına gidiyor zaten. :) :D Sea Fury hurdaya çıkar ben de onun ekipmanını P51'e aktarırım diyordum ama Tufan uçağı öyle bir adam etti ki artık resmen sıfır oldu. Şimdi çok çalışıp P51 için servo parası biriktirmem lazım. Dur bakalım ne olacak... :D

ESM Sea Fury

Firewall yumuşaması tedavi edilmiş, hasta olimpiyatlara hazırlanıyor. :laugh: :thumbup:

Tekrar hayırlı olsun Sümer abi. :saygilar:

ESM Sea Fury

Sümer Yamaner' Alıntı:
Yaa ben de ondan korkuyorum ama uçak devasa bir şey. Hezarfen'de uçak parkı paralı biliyorsun. Bir üyelik ücreti de uçak parkına gidiyor zaten. :) :D Sea Fury hurdaya çıkar ben de onun ekipmanını P51'e aktarırım diyordum ama Tufan uçağı öyle bir adam etti ki artık resmen sıfır oldu. Şimdi çok çalışıp P51 için servo parası biriktirmem lazım. Dur bakalım ne olacak... :D
Desene Abi durduk yere yeni masfaf cikti :laugh: ;D

ESM Sea Fury

Senin gaz almaya ihtiyacın var abi. Hep beraber bir gaz verelim :D
Yazık günah, güzelim uçak kutuda bekliyor. Üstelik sadece servoları eksik. Nasıl servo lazım sana? Kaç tane?

ESM Sea Fury

Sümer Yamaner' Alıntı:
Abi promodeldekileri denemek için tam fırsat[emoji4] [emoji106]

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ESM Sea Fury

Fakir makir. Gerektiği gibi çalışıyor ya, stop etmiyor ya, sen ona bak. :laugh:
Kaç tane servo lazım? Kaç kg'lık?