ESM Sea Fury

ESM Sea Fury

Vahhh ki ne vahh... Fazla zorlanma Türker'ciğim sonra elime düşersin! :lol: Tamam tamam siz heliciler en büyüksünüz, ne Mercedes'i Maserati olmalısınız en az! :p

ESM Sea Fury

Sümer Yamaner' Alıntı:
Vahhh ki ne vahh... Fazla zorlanma Türker'ciğim sonra elime düşersin! :lol: Tamam tamam siz heliciler en büyüksünüz, ne Mercedes'i Maserati olmalısınız en az! :p
Abi teşbihte hata olmazmış... :laugh:

ESM Sea Fury

Bizim Sea Fury geçen hafta firewall yumuşaması (teşhis nasıl ama?!) nedeniyle büyük bakıma girdi. Müthiş bir arkadaşımızın olağanüstü bir cerrahisi sonrasında hem firewall hem de retractlar sıfırlandı. Bugün toplamaya başladık. Hafta sonu re-maideni olur diye düşünüyorum. Fotoğraflar ve video da eklerim diye umuyorum.
Bu uçağın cemaziyevvelini bildiğiniz için sizlerle de paylaşayım dedim bu keyfi. :)

ESM Sea Fury

Abi tam 1.5 yıl olmus nerede ise :D herhalde bu süre zarfında en fazla 2-3 uçuş uçuşu olmustur diye düşünüyorum.

Büyük bakım iyidir, modele canlılık getirir :lol: uzun bir aradan sonra kıymetli modelimizi yeniden havada göreceğiz insallah :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

ESM Sea Fury

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bizim Sea Fury geçen hafta firewall yumuşaması (teşhis nasıl ama?!) nedeniyle büyük bakıma girdi. Müthiş bir arkadaşımızın olağanüstü bir cerrahisi sonrasında hem firewall hem de retractlar sıfırlandı. Bugün toplamaya başladık. Hafta sonu re-maideni olur diye düşünüyorum. Fotoğraflar ve video da eklerim diye umuyorum.
Bu uçağın cemaziyevvelini bildiğiniz için sizlerle de paylaşayım dedim bu keyfi. :)
İyi haber zevkli uçuşların olsun abi.[emoji4] [emoji106]

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ESM Sea Fury

Sümer abi bu haftasonu uçurursan görürüz bizde maideni

ESM Sea Fury

Sümer Yamaner' Alıntı:
Öyle bir düşüncem var. İnşallah...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Deniz in içine doğmuş demekki [emoji4]

ESM Sea Fury

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Deniz in içine doğmuş demekki [emoji4]

Yahu ne içine doğması. Perşembe günkü macerayı biliyor. :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Nasıl geçti abi hafta sonu ? Model havalandı mı ?

Sanırım beş saat aralıksız çalıştık. Yine de işi bitiremedik. Bazı aksilikler, şu bu nedeniyle uçak bitmedi. Zaten bitse de o sert rüzgarda dakika bir gol bir iniş takımı kırmak istemezdim. O nedenle re-maiden bir sonraki uçuş gününe kaldı.

ESM Sea Fury

Sümer Yamaner' Alıntı:
Sanırım beş saat aralıksız çalıştık. Yine de işi bitiremedik. Bazı aksilikler, şu bu nedeniyle uçak bitmedi. Zaten bitse de o sert rüzgarda dakika bir gol bir iniş takımı kırmak istemezdim. O nedenle re-maiden bir sonraki uçuş gününe kaldı.
Neyse demek ki böylesi hayırlıymış abi %p