excel 2000 trainer kırım

Akan Tekin

acemi helici
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar bugün excel 2000 trainerimi güzelce kırarak ilk kırımı mı yaşamış oldum. :(

alanda
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

evde

pilin durumu

bu da videosu
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

excel 2000 trainer kırım

Geçmiş olsun çok sağlam kırmışsınız... II. Dünya Savaşı sırasındaki japon kamikazelere benzettim bir an

excel 2000 trainer kırım

Akan abi geçmiş olsun kötü kırım olmuş :/

Ynt: excel 2000 trainer kırım

Sümer Yamaner' Alıntı:
Geçmiş olsun. Kumanda kaybına benziyor.
Teşekkürler Sümer abi valla bende anlamadım sağ aileron komutu verdiğimde dönmedi uçak

akan tekin' Alıntı:
Teşekkürler Sümer abi valla bende anlamadım sağ aileron komutu verdiğimde dönmedi uçak
Videonun son tarafında bir terslik olduğu belli :-\ Neyse geçmiş olsun Akan Bey :embarras: Bu hobinin diğer bir parçası da bu kırımlar ne yazık ki :(

akan tekin' Alıntı:

Bir şekilde kumanda kaybı var. Ya pil bitti ya pil bağlantısı veya enterferans... Servo bozulmuş da olabilir. Enkazdan çıkan elektronik malzemeyi incelediniz mi?

Ynt: Ynt: excel 2000 trainer kırım

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bir şekilde kumanda kaybı var. Ya pil bitti ya pil bağlantısı veya enterferans... Servo bozulmuş da olabilir. Enkazdan çıkan elektronik malzemeyi incelediniz mi?
Yok abi daha incelemedim fırsat olmadı

excel 2000 trainer kırım

İnceleyince çıkar ortaya. Videoda gördüğüme göre kesin olarak pilotaj kırımı olmadığını söyleyebilirim.

excel 2000 trainer kırım

Akan geçmiş olsun en kötüsü bu olsun.Ben de Sümer Abi gibi kumanda kaybı olarak düşündüm bir anda kendi kafasına göre takıldı ve düştü. :(

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Akan geçmiş olsun en kötüsü bu olsun.Ben de Sümer Abi gibi kumanda kaybı olarak düşündüm bir anda kendi kafasına göre takıldı ve düştü. :(
Teşekkürler Celalettin abi

Sümer Yamaner' Alıntı:

Elektronikte bir sorun yok sümer abi her şey çalışıyor. Piller de full'dü kumandadan timer ayarlı. Pili ölçtüğümde 3.87v kalmıştı.

Akan abi gecmis olsun

ilk fotografta gordugum kadari ile servo kapaktan kurtulup kanat icine dusmus ve aileronu ya itmis ya cekmis , daha once Texanda basima geldi ayni sekilde dalisa gecti model

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
Akan abi gecmis olsun

ilk fotografta gordugum kadari ile servo kapaktan kurtulup kanat icine dusmus ve aileronu ya itmis ya cekmis , daha once Texanda basima geldi ayni sekilde dalisa gecti model

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
valla anlamadım servo düşünce mi öyle oldu bilmiyorum.

excel 2000 trainer kırım

Geçmiş olsun Akan Bey , videoyu göremiyorum ancak fotolordan üzücü bir kırım olduğu belli... :(
Bu hobinin malesef acı yanlarından birisi kırım ancak sizin çabuk toparlanıp , yine yolunuza emin adımlarla yürüyeceğinizden hiç şüphem yok........... :RCKolik: