excel 2000 trainer kırım

Ynt: excel 2000 trainer kırım

arkadaslar alici sorunu ustune takilmissiniz ama ben sorunu yazdim , kanat servosu yerinden cikmis ve aikeron kanatcigini cekmis , aliciyla alakasi yok bence , ki bende 6 7 tane model var sadece birinde orjinal alici diger modellerimin tamami orange alici ,

Onur İLGAR' Alıntı:
Pil kesinlikte değil, Düşerken hala tam gaz alıyordu motor. Düştüğünü farkedip refleks olarak gazı kestiğinizi varsayıyorum, motor hala aynı devirde dönüyordu düşerken, buda benim aklıma alıcının kitlendiği ihtimalini getiriyor. Başka bir durum düşünemiyorum. Servo kitlense yada bozulsa düşme yönüne refleks olarak ters stick vermişolman lazım, buda öbür servoyu kontraya zorlayıp düşüşten korumasa bile en azından hareketi bozardı. Kırımdan önce sol roll ve yukarı elevetorla dönüş yaptın bence kitlendi aynı komutta cunku sola donmeyi ve yukarı cıkma işlemini bırakmadı. Tam solla ters dondu yukarı elevetorda ters uçağı direk yere vurdu.

Akan-bey daha acemi kendi basina disarda daha 2 . yada 3. haftasi , benim-dedigim gibi servo yerinden kurtulunca aileron kanatcigi hareket etmis , Akan beyin boyle bir olaya tepki verecek kadar tecrubesi henuz yok ne yazikki

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

excel 2000 trainer kırım

Geçmiş olsun abicim inşallah bir daha yaşamazsın ama bu hobinin doğasında var ne yazıkki... %p %p %p

excel 2000 trainer kırım

Ayberk foruma epey hızlı bir giriş yaptın belli oldu heyecanlısın ama cevap yazdığın konu neredeyse 1.5 yıl önce yazılmış bir konu.