F-22 RAPTOR V2

• Konbuyu başlatan CAGDAS
  • Başlangıç tarihi
  • 8,735
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

CAGDAS

Guest
merhaba arkadaşlar, sizlere yeni uçağım F-22 RAPTOR'ı tanıtmak isterim. bir f-22 hastası olarak uçağın en son model versiyonunu görünce kesinlikle yapmalıyım dedim. hem tasarım hem de boyut olarak başaralı bir model kesinlikle. cumartesi gecesi uçağı bitirdim. pazar günü Karamürselde Mehmet AYDIN abiyle ilk uçuşunu yaptık. hava oldukça rüzgarlıydı. ama ben de uçurmadan duramadım tabi. o rüzgara rağmen 2 sorti uçuş yaptım. dayanıklılığını da test etmiş olduk böylece %p jet uçak yapmayı düşünen arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye ederim. görüşmek üzere. kırımsız uçuşlar...
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: F-22 RAPTOR V2

Çağdaş eline saglık resimler eşliğinde çok güzel bir paylaşım olmuş :bravo:

Hep merak etmisimdir bu jet tipi uçakları ve özellikle uçuş stilini. İnsallah en kısa süre icinde bir buluşmada canlı olarak izleme imkanımız olur. ;)

Bu arada Ucak üzerindeki etiketler de ayrı bir hava vermiş .

Son olarak konuya kullandığın plan ve elektronik ekipman listeni de eklersen süper olur. Yapmak isteyen arkadaslar için tam bir kaynak olmuş olur %p

Çağdaş, yaptığın modeli yakından görme fırsatım oldu.Çok titiz çalışmışsın ve ortaya böyle güzel bir model çıkmış.Havanın çok rüzgarlı olması nedeniyle video çekme fırsatımız olmadı.İnşallah bir dahaki sefere çekeriz.Tebrikler. :saygilar:

Gerçekten çok güzel gözüküyor. İlk fırsatta uçuşunuda görmeyi çok isterim. :bravo:

güzel çalışma.... tebrikler.... bende F 22 uçuruyorum... en kısa zamanda F22 leri havada seyrederiz.......

Çağdaş eline sağlık.Her modecinin hangarında böyle bir warbird olmalı diye düşünüyorum.Titiz çalışman kendini gösteriyor.Umarım en kısa sürede videosunu da izleriz. :bravo: :bravo: :bravo:

uçağımı beğenmenize çok sevindim. yapmak isteyen arkadaşlar için kullandığım malzemelerden de bahsedeyim. planı rcpowers isimli siteden ücret karşılığı temin ettim. uçağı yaparken depron kullandım. elektronik ekipmana gelirsek; uçakta turning 2200 kv motor, 6x4 pervane, 35-40 amp esc, 1600 mah pil, 2 adet servo ve 2,4 mhz kumanda kullandım. elektronik malzemeleri hobbykingten temin ettim. uçakta elevatörler aileron görevi de yapıyor. v-tail mıx kullandım. ayrıca aileron yapmaya gerek yok gerçekten. manevraları gayet başaralı. maliyet olarak herşey dahil 250 tl civarı bir para harcadım. unuttuğum bir şey varsa her konuda yardımcı olmaya çalışırım. görüşmek üzere......

arkadaşlar videosunu da hazırladım. iyi seyirler.....

Ynt: Ynt: F-22 RAPTOR V2

Çağdaş DABAN' Alıntı:

Vay be uçuşu da görüntüsü kadar güzelmiş. :bravo:
Videoda çok güzel olmuş, eline sağlık Çağdaş. :thumbup:
Eminim çok faydalanan olacak, uçuşunu da görünce F-22 talipleri artacaktır. :)

teşekkürler Türker Bey, beğenmenize sevindim :thumbup:

Çağdaş , harika bir uçuş olmuş ... %p Sonunda uygun havayı yakalamışsın. :)

Bir F22 video 'suda benden olsun. :)

Ynt: Ynt: F-22 RAPTOR V2

Çağdaş DABAN' Alıntı:
Tebrikler Çağdaş, video montaj, müzkik, editleme ve uçuş süper %p Eline sağlık :bravo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...