Farklı hobi :)

Muharrem ÖNELGE' Alıntı:
Aleykümselam
Haklısın vallahi tolga abi yemin ettirdi 3 şahit önünde :) mecbur kaldım :)
Heyecanını üzerinde tatmanı tavsiye ederim . Türker abide varmış motor bence dene derim beraber :)
Bugün Nikah yaptık inş 07.07.2013 de düğünümüz var :)
Hayırlı uğurlu olsun Muharrem, Allah tamamına erdirsin.
Çocuklarının düğünlerini de yapmak nasib olsun inşallah eşinle beraber.

Maşallah , Allah tamamına erdirsin , Allah evlatlarınla beraber bu hobiyi sürdürmeyi nasip etsin inşallah.... :)

Tolga' Alıntı:
Tebrikler Muharrem, adına çok sevindim :) Allah mutlulukla sağlıkla harika bir ömür nasip etsin ikinize de :)
Bu arada nikah mikah hala aklın motorda, helide galiba :D

Çok teşekkürler abi :) model tutku abi onsuz olmuyor:)

Herkese çok çok teşekkür ederim Allah bu güzel günleri tattırdı bize çok şükür diyor, çoğunuz büyüğümsünüz sizler bu günleri önceden yaşamışsınızdır:) Allah sizlerinde evlatlarına bu güzel günleri nasip eder inşallah :)

Muharrem ÖNELGE' Alıntı:
Aleykümselam
Haklısın vallahi tolga abi yemin ettirdi 3 şahit önünde :) mecbur kaldım :)
Heyecanını üzerinde tatmanı tavsiye ederim . Türker abide varmış motor bence dene derim beraber :)
Bugün Nikah yaptık inş 07.07.2013 de düğünümüz var :)
Allah bir ömür boyu sağlık mutluluk nasip etsin.

Tebrik ederim Muharrem bey. Allah tamamına erdirsin.

Bende bir motosiklet kullanıcısı olarak Barış beyin söylediklerine katılıyorum enduro motosiklet gerçek özgürlüğü tatma mı sağladı. Bir abim bana her racingci ilerde ya mezara girer yada enduroya geçer demişti ben ikincisini seçtim %p. Gerçi ondada pek rahat durduğum söylenemez offroad gezilerine çıkmayı seviyorum ama inanın aldığınız risk sürat motorlarına göre çok daha az (şimdiye kadar 4 motorun gözü önünde pert olmasına şahit olmuş biri olarak söylüyorum).

Herkese kazasız ve kırımsız günler dilerim :saygilar: