GAUI NX7 Kutu Açılımı // Kurulum // Rodaj // Maiden

Hayırlı uğurlu olsun, kırımsız uçuşlar. :saygilar:

Çok güzel model maşallah, kırımsız uçuşlar.. %p

kemalcan' Alıntı:
İsmail hocam hayırlı uğurlu olsun kırımsız uçuşlar dilerim mükemmel bi nitro benim gözümde nx 7 beğenmeyen yoktur diye tahmin ediyorum modeli maideni sabırsızlıkla bekliyorum.
Kemal kardeşim iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. :saygilar:

Zafer Damar' Alıntı:
Hayırlı olsun İsmail abi merakla bekliyorum :saygilar:
Zafer çok sağol kardeşim inşallah ilk uçuşunda sende olursun.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Günün bomba haberi :laugh:

Hayırlı olsun İsmail, merakla bekliyoruz gelişmeleri ;)
Rasim çok sağol kardeşim. En kısa zamanda toplama videolarını da hazırladıktan sonra yayınlayacağız.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tekrar hayırlı olsun İsmail :thumbup: :bravo: Güzel günlerde, bol dumanlı uçuşların olsun inşallah.

Gelişmeleri merakla takip ediyor, MAIDEN'i RCKOLIK olarak hep beraber yapmayı temenli ediyoruz :RCKolik:
Abi iyi dileklerin için çok teşekkürler. Madien'ı birlikte yapmayı düşünüyoruz abi eğer sizde müsait olursanız.

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
NX7................
Vay vay vay %p %p
Sessiz sedasız bir NX7 sahibi oldun demek İsmail'im :thumbup:
Abi hayırlı uğurlu olsun kazasız, kırımsız, nazarsız uçurursun inşallah ;)
Konuyu takipteyim :RCKolik:
İbrahim'im çok sağol kardeşim. Valla ayne öyle oldu sessiz ve derinden girdik konuya inşallah hayırlısıyla bakalım ne çıkacak ortaya.
İyi dileklerin için çok teşekkürler.

Mustafa TEMURALAY' Alıntı:
İsmail Abi Tekrar Hayırlı ugurlu olsun Bu zevki tattdırdıgın için bende teşekür ederim :halay: :halay:
Arkadaşlar model gerçekten tatmin edici bir model Nitro olarak Karşılaştırma Yaparsak

Align Trex 700N Ve Align Trex 600N Olarak Kıyaslandığı zaman
Rotor Kısmı hem görüntü olarak çok güzel bi yapıya sahip renkli swash Swash pal tutucuları devasa :laugh: Gayet güven verici

Şuan bu gelen model hatalar dan arındırılmış ilk seride sıkıntı yaşanan kısımları farklı bir isim altında model çıkartmayıp eldeki imkanlar upgrade edilmiş.

en büyük sıkıntı motor bloğunun oldugu kısmını helifreak ta esneme yaptığını okumuştum bu model de ek parça çıkartılmış ve frame iki katına çıkmış gayet sağlam

skidlerin frame montaş yerlerine aynı şekilde ek karbon ile sağlamlaştırılmış

canopy zaten devasa gösterişli ve heybetli

trexler de yakıt tankı baya zor monta edilir ve sökülürkü bunda öle bi sıkıntı yok

çok güzel bir Nitro modeli uçuşlarda gayet tatminkar olucağını düşünüyorum :halay: :halay:
Musti iyi dileklerin için çok teşekkürler kardeşim benim.
Senin hakkını ödeyemem çok emeğin var sağolasın.

Cahit Kaş' Alıntı:
Harika model. Nitroya girsem bu modelle girmek isterdim.
Hayırlı olsun. Konuyu merakla takipteyim
Çok teşekkürler iyi dileklerin için Cahit hocam daha iyileri sizlerin olsun. :saygilar:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ünite ne düşünüyorsun bilmiyorum İsmail ama, Neo olacaksa harici sensör de düşünebilirsin. Nitro model sonuçta...

Yine de neo rescue fonksiyonunu internal sensörleri vasıtasıyla gerçekleştiriyor. Haliyle hem üniteyi hem harici sensörü muntazam monte etmek gerekiyor. Onu da burda belirtmiş olalım :)
Rasim'im ünite olarak ikon kullanıcam ama aklımın bi köşesinde vbar neo var eğerki geçersem sensörü muakkak takarım.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kutu açılım videosu eklenmiş :yuppi:

Ellerinize sağlık arkadaşlar :bravo: Oldukça keyifli ve doyurucu bir kutu açılım videosu olmuş :thumbup: Montaj ve diğer videoları da merakla bekliyoruz ;)

TURKIYE'deki ILK NX7'yi :RCKolik: olarak sunmaktan gurur duyduk :thumbup:
Ne demek abi herşey :RCKolik: ailesi için.
Asıl videolar HAZIRLANIYOR..... (Buradan Musti'ye sesleniyorum ŞU VİDEOLARI HAZIRLA - BİTİR - YÜKLE - İZLE - YAYINLA :halay: :halay: )

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Hayırlı olsun İsmail :) bol dumanlı uçuşlar :halay:
Çok sağolasın Mevlüt abim. :saygilar:

Emre Kaman' Alıntı:
Vay be! :D Hayırlı olsun İsmail, güle güle kullan. Nerede uçacak bu canavar? Görmeye gelicem ;D
Emre kardeşim iyi dileklerin için çok teşekkürler.
Madien'ı Kocaeli'de düşünüyoruz. :)

gökhan cünlü' Alıntı:
:saygilar: hayirli ugurlu olsun bol dumanli kirimsiz ucuslar abi :RCKolik:
Gökhan'cım iyi dileklerin için çok teşekkürler daha iyileri sizlerin olsun inşallah. :saygilar:

Mesut Sert' Alıntı:
Hayırlı olsun İsmail. Güzel günlerde kullan kardeşim. Kırımsız, bol dumanlı keyifli uçuşlar dilerim.
Mesut'um çok teşekkürler kardeşim. :saygilar:
Sende bulaşsanmı ne artık nitroya %p