Gaui x7 ile gelen mutluluk..

Herkese merhaba, uzun zamandır X7 ile ilgili video atmıyorum, bugün Cem Yolcubal ile, İnegöl'de katıldığımız Bir etkinlik dönüşü havaalanında birer pil uçalım dedik, iyi seyirler

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Abi final zamanı güncel video çok iyi geldi :D Kafa turu kaç abi? Birde pinyon kaç diş diye merak ettim.

Ayrıca beyaz goblin 570e bayılıyorum. Hala yaşıyor olması güzel :D Bence o renk dizaynını tekrar satışa sunmaları lazım. Diğer kırmızılı sarılı olan renk dizaynı hoşuma gitmiyor hiç.

Modellerin ikisine de maşallah ? :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
Abi final zamanı güncel video çok iyi geldi :D Kafa turu kaç abi? Birde pinyon kaç diş diye merak ettim.

Ayrıca beyaz goblin 570e bayılıyorum. Hala yaşıyor olması güzel :D Bence o renk dizaynını tekrar satışa sunmaları lazım. Diğer kırmızılı sarılı olan renk dizaynı hoşuma gitmiyor hiç.

Modellerin ikisine de maşallah ? :saygilar:
Ali 12t pinyon, 2150 kafa turu, beyaz Goblin de çok emeğim var, neredeyse kendi imalatım gibi bişey ?,

Ali 12t pinyon, 2150 kafa turu, beyaz Goblin de çok emeğim var, neredeyse kendi imalatım gibi bişey ?,

Teşekkür ederim abi.
İzlemiştim bu videoyu :D Dediğin gibi neredeyse modelin her tarafında izin var. Kanopide ayarlanmış. Bugün maiden mi yapıldı yoksa :)

Herkese merhaba, uzun zamandır X7 ile ilgili video atmıyorum, bugün Cem Yolcubal ile, İnegöl'de katıldığımız Bir etkinlik dönüşü havaalanında birer pil uçalım dedik, iyi seyirler
Özlemişiz senin X7 uçuşlarını :thumbup: Sticklerine sağlık, sabah sabah kulaklarımızın pasını aldın :heartxf:

Abi ne yaşıyorsunuz siz ya :D Modeli gözden çıkarmış gibisiniz :D Neden gaz kesip kesip tekrar toparlıyor. Cut off olduğunda devir düşük bir şekilde çalışmaya devam etmesi gerekmiyor mu?

Selamlar, geçen hafta sonu ufak bir aksilik yaşadık, link tutan pilastikler den birisi havada kırıldı, aslında kırık almıştım, ama ben tamir etmiştim, tamir ettiğim yer Malesef tahmin ettiğim gibi sağlam olmamış.

Modeli tek link ile sağ salim indirdik, işin güzel yanı Bahadır kardeşim parçayı bana sıfırdan orjinalinden daha sağlam şekilde imal etti, bu hadiseyi de sağ salim atlattık,modelin günlüğüne yazayım dedim, hem heli muhabbeti olsun ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Selamlar, geçen hafta sonu ufak bir aksilik yaşadık, link tutan pilastikler den birisi havada kırıldı, aslında kırık almıştım, ama ben tamir etmiştim, tamir ettiğim yer Malesef tahmin ettiğim gibi sağlam olmamış.
Büyük geçmiş olsun Ali :eek: Allah’tan modeli kurtarmışsın. Bu arada kırılan plastik tam olarak hangisi ?

Abi resimler yüklenirken yazmışsın şimdi ekledim resimleri
Evet oyle olmuş :D Bu arada tahmin ettiğim plastikmiş. Valla Allah korumuş.

Aynı plastik @Türker Akgün henüz rodaj aşamasında Trex 700 Nitroda kırılmıştı. Ben o gün şehir dışında olduğum icin buluşmaya gidememiştim. Allahtan da gitmemişim. Çünkü model havada resmen kendisi biçip parçalara ayırmış :(