Gaui x7 ile gelen mutluluk..

Ali Yalçın

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Malum Arda Erkan'ın yıldızı gaui x7 ile barışamamıştı, akabinde modeli İbrahim abiye satmıştı, Tamer abinin vesileyle İbrahim abiye goblin 570 le takas teklif ettim, oda sağolsun kırmadı, onunda ufak modele ihtiyacı varmış, altını üstünü konuştuk, ama modelin bi süre daha ilanda kalmasını rica etti satılırsa nakit paranın daha çok işine yaracağını söyledi bende kabul ettim tabiki. Şimdilik durum bu [emoji5]

Kısmetse Bayramdan sonra modeli bana ulaştıracak, ondan sonra toplama sürecine başlayabilirim.

İlk defa tatilin bitmesini iple çekiyorum diyebilirim, gaui x7 benim için Nirvana gibi birşey

THK da yedek parçalarını görünce ayrıca mutlu oldum diyebilirim, model gelince buradan resimleri detayları paylaşırım, onun dışında x7 aynı x7 herkes biliyor zaten.

Rjx hv servolar
Savox motor
Yep 120a hv ecs

Elektronik setup la uçacak kısmetse

Ünite olarak ikon a devam etmeyi düşünüyorum, harici rpm kullanarak çok memnunum olduğum ünite gov, la devam edeceğim.

Modelle ilgili x7 pilotlarından Tavsiyelere dikkat etmem gereken herşeye açığım [emoji5]
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tekrar hayırlı olsun. X7 forumcak sevdiğimiz bir model. İnsallah bol
keyifli güzel uçuşların olur Ali.

Belki hatırlarsın ama aradığın tüm önerileri sagolsun Emre kardesimiz daha önce paylasmisti :RCKolik:

https://www.rckolik.com/video-gaui-x7-detay-videolari-tips-tricks-t12068.0.html

Böylesi derli toplu konu Helifreak bile yoktur eminim :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ali hayırlı olsun kardeşim, maşallah güzel bir model kırımsız günlerde kullanırsın umarım :saygilar:

Gule gule kullan Ali. X7'nin detay videolari var Mehmet abinin dedigi gibi.

Senin aldigin x7'nin daha evveliyati Kemal'e, ondan oncesi de forumdan tanimadigimiz birine kadar gidiyor. Kemal zamaninda ana disli ve kafa degistirip formula yapmisti sanirim makineyi.

Toplarken zaten fark edeceksin, dar govdeli, fena halde rijit bi makine. Ucan tank diyorum inanmiyorlar [emoji1]

X7'nin en nazli yeri kuyrugu. Videolarda kuyruga dair bildiklerimi de paylasmistim. Ozellikle TT icin ne kadar ozenirsen, o kadar rahat edersin.

Kirimsiz bol eglenceli ucuslarin olsun [emoji106][emoji5]

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tekrar hayırlı olsun. X7 forumcak sevdiğimiz bir model. İnsallah bol
keyifli güzel uçuşların olur Ali.

Belki hatırlarsın ama aradığın tüm önerileri sagolsun Emre kardesimiz daha önce paylasmisti :RCKolik:

https://www.rckolik.com/video-gaui-x7-detay-videolari-tips-tricks-t12068.0.html

Böylesi derli toplu konu Helifreak bile yoktur eminim :D

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sağol Mehmet abi hatırlattığın çok iyi oldu.
Mustafa Hacılar' Alıntı:
Ali hayırlı olsun kardeşim, maşallah güzel bir model kırımsız günlerde kullanırsın umarım :saygilar:
Sağolasın abi
Mustafa Çoban.' Alıntı:
Hayırlı olsun. Kırımsız uçuşları olur inşallah.
Teşekkür ederim abi

Emre Kaman' Alıntı:

Senin aldigin x7'nin daha evveliyati Kemal'e, ondan oncesi de forumdan tanimadigimiz birine kadar gidiyor. Kemal zamaninda ana disli ve kafa degistirip formula yapmisti sanirim makineyi.

Toplarken zaten fark edeceksin, dar govdeli, fena halde rijit bi makine. Ucan tank diyorum inanmiyorlar [emoji1]

X7'nin en nazli yeri kuyrugu. Videolarda kuyruga dair bildiklerimi de paylasmistim. Ozellikle TT icin ne kadar ozenirsen, o kadar rahat edersin.

Çok sağol Emre abi

Evet biraz elden ele geçmiş model ama, Arda beyin modeli baştan sıfırlayıp İbrahim abiye satması ve modelin formula upgrade olması, içimi rahatlattı, bu modelin kuyruk sorununu çok iyi biliyorum, zira forumda baya memleket meselesi oldu [emoji16]

Modeli toplayan arkadaşlar sorunu bildiği için, illaki kuyruğa gerekli dokunuşları yapmışlardır diye tahmin ediyorum, tabiki senin videoları baştan aşağı tekrardan izlemeden modeli toplamayı düşünmüyorum, o konu içim ayrıca teşekkür ederim [emoji106]

Ali,hayırlı olsun ,kırımsız ve güzel uçuşlar dilerim :saygilar:
Makina ateş ediyor.... :thumbup:

Ali hocam hayırlı olsun. Senin gibi sürekli uçuş yapan geleceği parlak bir pilotada böyle bir model yakışır :)

Ali hayırlı uğurlu olsun. :bravo:

Filonun amiral gemisi gelmiş. :yuppi: Kırımsız, bol keyifli uçuşların olsun. :RCKolik:

Ali hayırlı olsun, kırımsız uçuşlar :)

Böyle bir modelin forumda aktif bir arkadaşımıza geçmesi, paylaşımlar açısından ayrıca sevindirici :thumbup:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Ali,hayırlı olsun ,kırımsız ve güzel uçuşlar dilerim :saygilar:
Makina ateş ediyor.... [emoji106]
Sağol hakan abi [emoji5]
oguzhannn' Alıntı:
Ali hocam hayırlı olsun. Senin gibi sürekli uçuş yapan geleceği parlak bir pilotada böyle bir model yakışır :)
Layik gördüğünüz için teşekkür ederim [emoji5]
Türker Akgün' Alıntı:
Ali hayırlı uğurlu olsun. :bravo:

Filonun amiral gemisi gelmiş. :yuppi: Kırımsız, bol keyifli uçuşların olsun. :RCKolik:
Valla öyle oldu abi, Baş ucuma Kayacam.
Millet çayını içip televizyon izliyor, ben çayımı alıp modelimi izliyorum [emoji16]
Rasim Öztürk' Alıntı:
Ali hayırlı olsun, kırımsız uçuşlar :)

Böyle bir modelin forumda aktif bir arkadaşımıza geçmesi, paylaşımlar açısından ayrıca sevindirici [emoji106]
Sağol Rasim abi, kısmet olursa bol, bol paylaşım yapmaya devam tabikide, seninde en kısa zamanda, aktif olarak uçuşlara dönmen dileğiyle [emoji5]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi hayırlı olsun, gaui ekibi genişliyor. Kırımsız uçuşlar inşallah, paylaşımları bekliyoruz :thumbup:

Emre Kaman' Alıntı:

Merhaba arkadaşlar
Evet emre abi ben formulaya çevirmıştım modeli daha sonrasında kırım yaşamıştım ve ardaya satmıştım.

Gaui x 7 çok güzel bir model havada duruşu görünümü sağlamlığı yine imkanım olsa yine x 7 alır kullanırım hala aklımda bir x 7 var kurulum kolay tamiri kolay framesi dar mış mış bilmem neymiş buda modelin saglam olmasını saglayan faktör goblin ile kıyasladığınızda kırımdan daha sağlam çıkabiliyo gaui (bana göre)

Umarım uzun yıllar uçarsın gaui ile kırımsız uçuşlar mutluluklar dilerim.
İnşallah en kısa zamanda dönerim aranıza uçuş yaparak şu anda sadece izleyebiliyorum sizleri.

NOT: Konu ile ilgili olmayan ve polimik yaratacak kısımlar "Forum kuralları" çerçevesinde silinmiştir.

Doğukan Ocak' Alıntı:
Abi hayırlı olsun, gaui ekibi genişliyor. Kırımsız uçuşlar inşallah, paylaşımları bekliyoruz [emoji106]
Sağol Doğukan'cım umarım güzel bi buluşmada bi araya gelip şöyle havalı resimler çekinme fırsatı buluruz [emoji5]