[Gorseller]: 01 Eylul Solaklar Buluşması

Mesut hayırlı olsun, güzel model %p

Ynt: [Gorseller]: 01 Eylul Solaklar Buluşması

Mesut AKIN' Alıntı:
Bundan aldım abi EP veya GP ama ben gp kullanıcam :)
Hayırlı olsun Mesut, model çok güzelmiş. %p
Eminim çok keyifli uçuşların olacak, bizimde gözlerimiz bayram edecek tabi. :thumbup:

Yavuz abi teşekkürler, gönül isterki 30 gasser bi model ama artık seninkini izliycez :)

Türker teşekkürler, inşallah şu uğursuzluğu üstümden atıp gökyüzüyle buluşturayımda hareket işi kolay :)

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
Bundan aldım abi EP veya GP ama ben gp kullanıcam :)

Bu mesajı yeni gördüm iyi mi :lol: Tekrar hayırlı ugurlu olsun %p Görsel şenlik var desene :D

Mesut Bey Katana Hayırlı olsun. Ben de uzun zamandır THK daki Katanayı takip ediyordum. Senin yorumları merakla bekleyeceğim . Tekrar hayırlı olsun.

Aydın bey çok teşekkür ederim. Ürün az önce elime ulaştı :) hk nın sayfasında 20gr mini servo yazıyor ama bunda servolar standart boy :) kaplama hafif salmış ama akşama ısı işlemi yapıp gerdiricem :)

[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1378195558688.jpg
    uploadfromtaptalk1378195558688.jpg
    34.3 KB · Görülme: 70

Mesut Bey merakla inceleme resimlerini bekliyoruz akşama.
kırımsız uçuşlar dilerim.Tekrar hayırlı olsun

Mesut AKIN' Alıntı:
Aydın bey çok teşekkür ederim. Ürün az önce elime ulaştı :) hk nın sayfasında 20gr mini servo yazıyor ama bunda servolar standart boy :) kaplama hafif salmış ama akşama ısı işlemi yapıp gerdiricem :)
Vay arkadaş bu ne hız ya :D Tebrik edip, allah nazardan saklasın diyorum ve gelişmeleri merakla takip ediyorum ;)

Aydın bey detaylı fotoğraf paylaşırım ancak kızım uyuduktan sonra bu tür işlere el atabiliyorum :)

Mehmet abi THK nın kargoya verme hızı çok iyi gerçekten :D

Mesut bey hayirli olsun. Kirimsiz ucuslar... %p

ClubRC'den Mucahit kardeşimizin objektifine takılanlar ILK SAYFA 3.mesaja ilave edilmiştir.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
ClubRC'den Mucahit kardeşimizin objektifine takılanlar :D

Mücahit objektifine sağlık. Çok güzel görüntüler. :bravo:

Mesut, Texan'ın kırım öncesi resimlerini görünce daha çok üzüldüm, tekrar geçmiş olsun! Allah Katanaya uzun ömür versin! Hayırlı olsun, kırımsız uçuşlar. Katana hakkındaki yapı ve uçuş yorumlarını bekliyoruz...

Katana stokları erimeye başlamış . Beş adetten az var gözüküyordu. Bir tane de ben sipariş ettim. Pazar'a Katana ile solaklardayım inşallah. Mesut Bey artık beraber uçarız.

Aydın Azman' Alıntı:
Katana stokları erimeye başlamış . Beş adetten az var gözüküyordu. Bir tane de ben sipariş ettim. Pazar'a Katana ile solaklardayım inşallah. Mesut Bey artık beraber uçarız.
Hadi hayırlı olsun Aydın abi, bence Katana sana YAK-54'ün acısını unutturacak. :laugh: