Görseller : Ankara Heliport Bulusmasi - 14.04.13

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere son dönemlerde 1 hafta sonu İzmit'te isem, diğer haftasonu %90 Ankara'da oluyorum :laugh:

Epeydir aklımda olan bir şeyi en sonunda geçen hafta yapmayı becerdim ve "Heliciyiz.biz" grubunun "Ankara - Heliport" buluşmalarına katılabildim.

Gerçi yeri bulmam epey bir vaktime aldı :embarras: Burdan üyelerimizden Erinc'e tekrar teşekkür ederim, bulmak konusunda cok yardımcı oldu %p

Vaktim pek olmayınca ancak yarım saat kalabildim fakat yine de iyi oldu. Gerçi bu hafta planlı buluşma olmadı için çok az kişi vardı.

Yine de forumlardan tanıştığımız "Cengiz Okkalı (Salvedor)" , "Erdem Özdemir (atom_edo)" ve adını hatırlayamadım 2 abimiz ile tanıştım.

Kötü haber ise kendi FOTOGRAF makinamı unutmuşum. Kuzenin makinasını aldım ama kendi IPHONE kullansam cok daha iyiymiş :'( İnşallah bir daha ki sefere cok daha güzel videolar ile sizlerin karşısında olurum :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Benden sonra devam eden uçuşlara ait videolar:

alan güzel heli için.abi ayrıca o gun baytape evleri dedim ya oranın yanında da nevzat yerlikaya ve grubu varmış.:D oraya uğrasan uçakçılar varmış.bakarsın uçakçı olurdun:D :D :D abi bu hafta da gel yahu:D bak ayagın alıştı yere de:D :D

İ.ERİNÇ SALMAN' Alıntı:
alan güzel heli için.abi ayrıca o gun baytape evleri dedim ya oranın yanında da nevzat yerlikaya ve grubu varmış.:D oraya uğrasan uçakçılar varmış.bakarsın uçakçı olurdun:D :D :D abi bu hafta da gel yahu:D bak ayagın alıştı yere de:D :D
Evet Bulusma sirasinda Cengiz ler bahsetmisti. Ben de yolda donerken fark ettim, cok yakin zaten hemen karsi tepedeler. Ama hic vaktim olmadigi icin ugrayamadim ne yazik ki :-\

Ama bir sonraki ziyaret sirasinda kesin Nevzat Abi'lerin grubuna da katilip onlarla da tanismak isterim :)

Bu hafta sonu ne yazik ki Izmitte olmam gerekiyor, yoksa sizin bulusmaya da gelmeyi cok isterdim. Insallah bir daha ki sefere ;)

Cengiz bey de çok güzel uçmuş . Atom Edo nikli(Erdinç Özdemir) arkadaşımız da çok güzel uçmuş.
Gerçekten eğlenceli ve güzel bir günmüş , Atom Edo arkadaşımızın onda biri kadar pilotajım olsa , bu hobiyi yutmuşum sayarım...Görüntüler için teşekkürler , harikaydı....

Benden sonra devam eden uçuşlara ait, ki benim çekimlerden bir derecede olsa daha iyi, 3 yeni video ilave edilmiştir :D

Alan guzel ucuslar guzel ortam guzel bi manggal eksik ama bilginize :) ellerine saglik mehmet abi en kisa zamanda eskisehirede bekliyoruz bizimkiler korkudan helikopterleri kaldiramiyor malesef ucaga devam halen :)

Harika uçuş ve pilotajlar gerçekten. :bravo:
İnşallah birgün çıplak gözlede izlemek kısmet olur. :coolxf: