[Görseller]: Bursa İnegöl Dostum Projesi Açılışı

Web sitesi
www.elektroinceleme.com
İlgi Alanı
Uçak
Merhaba,

Bugün İnegöl Yenice'de Doğa Sporları ve Turizm Merkezi projesinin açılışına gittik. Bu proje kapsamında İnegöl'e ufak uçaklar için uçak pisti yapıldı ve 2 kişilik uçak alındı. Proje kapsamında bir sürü spor alanı bulunmakta. Bunlardan birkaçı Yamaç paraşütü, paramotor ile atlama ,bisiklet, balıkçılık, motocross gibi faaliyetler. Ayrıca proje kapsamında 5 tane model uçak da alınmış.

İnşallah pistten ve bu projeden modelciler olarak bizler de faydalanabiliriz. Henüz çimler yeni ekildiği için pist kullanılamıyor olsa belki ileride bize de kullandırırlar. Belki ileride büyük bir RC buluşması bile düzenlenebilir :laugh:

Pist (sağdaki büyük çukurun sonuna kadar devam ediyor):

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu da pistin devamı:

Pistin hemen yanında ufak bir göl bulunmakta:

Hangarın içerisinden:

Ayrıca resimde çıkmayan bölümde okçuluk da var:

İnşallah İnegöl'deki modelciler olarak biz de faydalanabiliriz. :saygilar:

Bu kadar olumsuz havada
Çok güzel bır Açılım %p

semih Balkar' Alıntı:
Bu kadar olumsuz havada
Çok güzel bır Açılım %p

Paraşütçüler atlayamadı :laugh: 2 saat geçti baktık sisten dolayı atlayamıyorlar, pist de kullanım dışı olduğundan biz de gittik başka yerde model uçak uçurduk ;D

uu motokross mu alırım bi dal :D

Evlat
Niye başka yere gidip uçuş yaptınızki
Açılışı siz yapsaydınız
Eğer siz dışarıdaysanız İçeride kimler olacak ?

semih Balkar' Alıntı:
Evlat
Niye başka yere gidip uçuş yaptınızki
Açılışı siz yapsaydınız
Eğer siz dışarıdaysanız İçeride kimler olacak ?

Abi kaymakam, vali konuşacak derken epey bir zaman geçti, araya yemek de girince 2-3 saat oldu neredeyse , en sonunda paraşütçüler inecek diye uçmadık. Hem de pisti yetiştiremedikleri için kendileri de muhtemelen yandaki kazı çalışması yapılan yere indiler. Orası da pek hoşumuza gitmedi. Kepçeler vs. çalışıyordu. Biz de başka yere gittik.

Gerçekten güzel gelişmeler :thumbup: İnşallah proje güzel şekilde tamamlanır ve en iyi şekilde kullanıma açılır :) Bilgilendirme için de ayrıca teşekkürler Seçkin :RCKolik: İnşallah modelciler olarak da sizler de buradan istifade edersiniz %p

Çok güzel bir gelişme Seçkin. Gerçi herşeyin bir arada olduğu bir yerde modelcilere, hele ki uçakçılara, biraz zor fırsat kalır ama, bu da bir şeydir. Bir de o aldıkları uçakları, üç-beş sene önce Sapancada olduğu gibi, abuk sabuk nedenlerle bir kenara bırakıp çürümesine neden olmazlar.

İnegölüme bak sen :D

Bitmemiş tesis açılışı da ayrı bir güzellik(!) Amaç galiba açılış yapmak, tesis ikinci planda..
'Sonuçta yapıldı, yakında kullanıma açılır' tesellisiyle, hayırlı uğurlu olsun! :)

Paylaşım için teşekkürler Seçkin. :thumbup:

İnşallah tesisin kapıları modelcilere açık olur ve güzel bir ortam oluşturup rahat rahat uçarsınız. :RCKolik:

Süper :halay: insallah sizlerin de kullanımına en kısa süre içerisinde açılır burası Seçkin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İyi haberler olduğuna sevindim Seçkin. Peki, gelişmeler ne? Üç tane aynısından eğitim modeli, hepsi çok güzel duruyor dizi dizi. Kimin bunlar?

Proje'nin modelciliği ne kadar kapsayacağını bilmiyorduk. Onu öğrenmiş olduk.

Bursa İnegöl'deki Dostum projesinin uçakları resimdekiler. Toplatıp hazırlamışlar. Baharda pistin de açılması üzerine belki oralarda takılabiliriz :laugh:

Bugün başkanla da görüştük ve yeterli sayıya (15) eriştiğimiz taktirde RC sertifika veren kurs da açabileceğimizi söyledi.

Kısaca burada işler yolunda gidiyor. Her pazar 2-3 rc uçak 2-3 rc araba beraber buluşuyoruz :)

:saygilar: