[Gorseller]: Micro Outdoor Buluşması - 17.11.13

Ahmet IŞIK' Alıntı:
mehmet abi yani benim anladığım kadarıyla telefona zamanlayıcı programı kuruyorsun,
zamanı geldiğinde ses telefondan çıkıyor heliden değil doğrumudur?
V922 icin aynen oyle Ahmet ;)

mehmet abi sağolasın teşekkür ederim.
v922 ile ilgili her türlü öneri ve tavsiyelerinize her zaman açığım.bunu belirtmek isterim. :)
sevgiler,,,saygılar,,,selamlar............

vallahi bu paylaşımlar yüzünden illa mikro aldıracaksınız adama :) uçuşlar süperdi hakikaten :)

elimde HK250 kit var :D aslında elektroniğide var toplasammı acaba bir ara :D illa o ufak şeye el sürdürteceksiniz ya :)

Mesut AKIN' Alıntı:
vallahi bu paylaşımlar yüzünden illa mikro aldıracaksınız adama :) uçuşlar süperdi hakikaten :)

elimde HK250 kit var :D aslında elektroniğide var toplasammı acaba bir ara :D illa o ufak şeye el sürdürteceksiniz ya :)

Durduğun kabahat üstad. ;D Ama bence sana bir Mcpx BL yakışır. %p

Ynt: [Gorseller]: Micro Outdoor Buluşması - 17.11.13

Mesut AKIN' Alıntı:

Dün gelebilseydin mcpx Bl denemiş olurdun.

Mesut AKIN' Alıntı:

Türker'e aynen katılıyorum üstad :thumbup: Sana BL yakışır hem de çok güzel olur :laugh: :thumbup:

abiler bu mcpx bl fiyatı nedir ne kadar nerede satılır? banggooda baktım ama öyle bir link ve marka göremedim ben.pilotajımı v922 ile geliştirdikten sonra ilerleyen zamanlarda düşünebilirim.bu minikler microlar gerçekten beni cezbediyor. hatta 1 2 haftaya kadar da v222 multikopter almayı düşünüyorum. akan abinin sahip olduğu v959 ile aynısı.

bu minikler tam bana göre :D
sevgiler,,,saygılar,,,selamlar..............

Ahmet IŞIK' Alıntı:
abiler bu mcpx bl fiyatı nedir ne kadar nerede satılır? banggooda baktım ama öyle bir link ve marka göremedim ben.
Banggood'da satılmıyor Ahmet, BLADE heli diye aratırsan rahatlıkla bulacaksın. Ana distribütörünün linki aşağıda, tüm sorularının cevabı var:

Ahmet IŞIK' Alıntı:
pilotajımı v922 ile geliştirdikten sonra ilerleyen zamanlarda düşünebilirim.
Gayet güzel bir plan bence. %p

Ahmet IŞIK' Alıntı:
... hatta 1 2 haftaya kadar da v222 multikopter almayı düşünüyorum. akan abinin sahip olduğu v959 ile aynısı.
Şimdiden hayırlı olsun o zaman. :)

Ahmet IŞIK' Alıntı:
bu minikler tam bana göre :D
Doğrusu bizde çok seviyoruz bu ufaklıkları. ;)

Ahmet IŞIK' Alıntı:
abiler bu mcpx bl fiyatı nedir ne kadar nerede satılır? banggooda baktım ama öyle bir link ve marka göremedim ben.
Bu tür durumlarda Üst menüde bulunan ARA özelliğini :

ya da Ilgili bölümde bulunan INDEKS konusuna bakmanı öneririm ;)

türker abi mehmet abi verdiğiniz tavsiyeler ve bilgiler için çok teşekkürler.siteye baktım 230 dolar.512 tl ve BNF ee buna birde sağlam bir kumanda lazım ve yedek bataryalar aparatlar vs.250 300 de öyle ekle.
(sanırım galiba v922 kumandası ile çalışmaz :( )
nerden baksan 750 800 lirayı bulur hemen hemen buna sahip olmak.ben açıkça söylemek gerekirse v922 ile arasında bu kadar dağlar kadar fark olacağını hiç düşünmemiştim gerçekten. :)
en iyisimi ben bunu miniği şimdilik hayallarimin arasından çıkartayım rafa kaldırayım :)
ama verilen parayı kesinlikle hak eden bir heli olduğu aşikar.
ilerde belki inşallah.

Ahmet IŞIK' Alıntı:
türker abi mehmet abi verdiğiniz tavsiyeler ve bilgiler için çok teşekkürler.siteye baktım 230 dolar.512 tl ve BNF ee buna birde sağlam bir kumanda lazım ve yedek bataryalar aparatlar vs.250 300 de öyle ekle.
(sanırım galiba v922 kumandası ile çalışmaz :( )
nerden baksan 750 800 lirayı bulur hemen hemen buna sahip olmak.ben açıkça söylemek gerekirse v922 ile arasında bu kadar dağlar kadar fark olacağını hiç düşünmemiştim gerçekten. :)
en iyisimi ben bunu miniği şimdilik hayallarimin arasından çıkartayım rafa kaldırayım :)
ama verilen parayı kesinlikle hak eden bir heli olduğu aşikar.
ilerde belki inşallah.
Malesef pahalı olması konusunda son derece haklısın, söylediğin maliyetleri buluyor böyle bir mikroya sahip olmak. :(

Ahmet IŞIK' Alıntı:
Maliyet dogru ama su hususu atlamamak lazim. Sayet V922 ile Heli isini sevip ilerlemek istersen, artik 1 seviye atlamak gerekiyor. Bu durumda zaten her turlu en temel demirbas yatirimi olan kumanda alman gerekecek.

Sayet profesyonel kumanda tercihini Spektrum olarak secersen, hem BL hem de buyuk sinif diger Heli veya ucak bu kumanda ile rahatlikla kullanabilirsin. Bu durumda BL maliyet hesabinda bence kumanda maliyeti hesaba katilmamali. Ucuz mu degil, orasi da baska bir gercek ne yazik ki ;)