Grumman F-9F Panther modeli inşaatı ("Dahta"dan model jet yapımı )

Ben olsam o gyro'ları kullanırdım. Havada köpük uçaklar gibi çırpışıp duran bir jet uçağı hayallerimi süslemiyor doğrusu. :laugh:

Ok gibi gitmesi lazım :coolxf:

12 kiloluk mereti havada köpük uçak gibi çırpıştıracak kadar darbeli bir rüzgarda ben uçmam zaten :)

Ok gibi gitmesi lazım ona katılıyorum, ama benim kontrolümde ok gibi gitmesi lazım, gyro marifetiyle değil :)

Ok gibi gitmesi lazım ona katılıyorum, ama benim kontrolümde ok gibi gitmesi lazım, gyro marifetiyle değil :)
Senin marifetinle gidebilecekse o da benim kabülümdür zaten. ;) Gyro'yu ha beyne takmışsın ha uçağa takmışsın, önemli olan sonuç bence. :lollol: :lol:

İstersen heliyide gyrosuz uçurabilirsin mesela, tercih meselesi. :evil:

Buluşma başlıklarında, herkesin birer ikişer videosu olsa bile 15i geçebiliyordu. Benzer sıkıntıyı ben de yaşamıştım :)
Xenforoya geçişten sonra bu durum oldu. Çözüm iki üç mesaja bölmek ?

Bu sabah farkettim ki konunun ikinci mesajına konan videoları epeydir ihmal etmişiz, en son kasımda güncellenmiş o mesaj. Yönetim de uyumuş :p Hadi dedim sonradan gelen videoları da o mesaja koayayım, etti 23 medya linki ve bu hata mesajı geldi :D sondan 8 tanesini sildim 15 tane olacak şekilde düzenledim mesajı. Dediğin gibi ayrı mesajlara bölmek çözüm ama onu da anca yönetim yapabilir :) 2. mesaj sonrasına bir mesaj daha sıkıştırabilirlerse ben de videoları oraya eklemeye devam ederim :thumbup:

O kısımda sorun yok Evren abi, araya dilediğin kadar adına rezerve ekleme girebiliyorlar :RCKolik:

Aynen öyle :) Mehmet abi hızır gibi yetişti iki mesaj sıkıştırdı bile araya :thumbup::thumbup::thumbup::saygilar:

Ben gidip eksik videoları ilgili mesaja yapıştırayım :)