Gunaydin Forum

Ynt: Gunaydin Forum

Tünaydın arkadaşlar,Burdur çok güzel bugün,bahardan kalma bir güneşle uyandık.
Herkese kırımsız uçuşlar ve güzel bir gün diliyorum.

Ynt: Ynt: Gunaydin Forum

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Tünaydın arkadaşlar,Burdur çok güzel bugün,bahardan kalma bir güneşle uyandık.
Herkese kırımsız uçuşlar ve güzel bir gün diliyorum.
İyi akşamlar Hakan'ım. Burda da hava, özellikle 11:00 sonra bir açtı, resmen haber havası vardı.
Telefon eden sahaya geldi. Epey kalabalık olduk birden. Birazdan buluşma resimlerini yüklerim ;)

Günaydın arkadaşlar , çok kapalı ve sağnak yağışlı bir Burdur havasıyla merhaba dedik yeni haftaya.
Herkese iyi haftalar , işlerinizde kolaylıklar dilerim. :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Günaydın arkadaşlar , çok kapalı ve sağnak yağışlı bir Burdur havasıyla merhaba dedik yeni haftaya.
Herkese iyi haftalar , işlerinizde kolaylıklar dilerim. :saygilar:
Kardeşim sana da güzel ve bereketli bir hafta dilerim :saygilar:

Günaydın arkadaşlar,siz uyurken ben Komuk ahalisine şimdiden merhaba diyorum. :laugh:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Günaydın arkadaşlar,siz uyurken ben Komuk ahalisine şimdiden merhaba diyorum. :laugh:
Vay vay bugün gercekten erkenciyiz. Günaydın arkadaşlar ;)

Tünaydın arkadaşlar,herkese soğuk bir günde ,sıcak soba başından merhabalar.... :)

Günaydın Arkadaşlar,

Havalar malum, Kartepe'de 20 cm kar oldu :) Kendinize iyi bakın aman hasta falan olmayın.

Durmak yok elbette, arge çalışmalarına ve simulatöre devam. Modelciler kış uykusuna yatmaz :lollol:

Günaydın Arkadaşlar,

Hadi ya kar yağışı başladı mı ?? Bugun de cok yagmur yağıyor :( Yarın yağmur yok gibi ama yarın sahaya girilebilir mi emin değilim doğrusu . :rolleyes:

Neyse Turker kardeşim dediğin gibi, ar-ge ve sim'e devam bu durumda :laugh:

Tünaydın arkadaşlar,Burdur süper açık güneşli,keskin bir soğuk ama uçmaya elverişli.Eğer Koceli de böyleyse uçan arkadaşlara kırımsız uçuşlar dilerim. :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Tünaydın arkadaşlar,Burdur süper açık güneşli,keskin bir soğuk ama uçmaya elverişli.Eğer Koceli de böyleyse uçan arkadaşlara kırımsız uçuşlar dilerim. :saygilar:
Tünaydın Hakan'ım.

İzmit'te de hava benzer durumda. 2 gündür yağmur yağdığı için Solaklardaki buluşmayı pazara kaydırdık. Bakalım nasip olursa yarın sondan 1 önceki Solaklar buluşmasını gerçekleştireceğiz inşallah. :)

Bu arada ben geçen hafta kırım yaşadığım 450 yeniden topladım. Birazdan yanın bir boş arazide test uçuşuna çıkacağım. ;)

Tünaydın arkadaşlar,kapalı ve soğuk rüzgarlı bir Burdur dan merhaba...

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Tünaydın arkadaşlar,kapalı ve soğuk rüzgarlı bir Burdur dan merhaba...
İyi akşamlar Burdur :)

Valla bugun burası güneşli ama bol lodosluydu. O yuzden tüm ucuşlar iptal oldu :( Neyse önümüzdeki maçlara bakacağız artık :laugh:

Tünaydın Komuk ailesi.Herkese güzel bir hafta diliyorum.Bol sağanak yağış altında merhaba :saygilar: