Gunaydin Forum

Ynt: Gunaydin Forum

Günaydın arkadaşlar, herkese hayırlı işler :saygilar:

Benden başka günaydın diyen yok mu yaaa...Noldu kar altında mı kaldınız yoksa. :rolleyes: Burası karlı değil ama feci bir soğuk var.Bırrrrr :eek:
Bu arada herkese günaydın ve hayırlı cumalar kardeşlerim.
Mayaların takvimi bugün bitiyormuş, napalım yani biz zaten miladi takvim kullanıyoruz :lollol:

Günaydın Burdur :)

Dün gece kar yağışı durdu. Epey bir zaman yağdı ama yerlerde birikmedi bu sefer :rolleyes: . Fakat şu an ofisteyim ve karşımda Kartepe manzarası var. Tek kelime ile harika %p. Her taraf kar ile örtülmüş.

Miladi takvim esprisine koptum ama :lol: :lol:

Ynt: Ynt: Gunaydin Forum

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Benden başka günaydın diyen yok mu yaaa...Noldu kar altında mı kaldınız yoksa. :rolleyes: Burası karlı değil ama feci bir soğuk var.Bırrrrr :eek:
Bu arada herkese günaydın ve hayırlı cumalar kardeşlerim.
Mayaların takvimi bugün bitiyormuş, napalım yani biz zaten miladi takvim kullanıyoruz :lollol:

Maya takvimi konusunda tutucuysak eğer ben sevabına 3012'ye kadar yeni takvim yapabilirim arzu edene.
Çağımızda exel diye birşey var artık :lol:

Günaydın arkadaşlar , herkese iyi bir hafta diliyorum.Burası yağmurlu ve bugün soğuk azalmış durumda.......... :bravo:

Gunaydin Kouk, gunaydin burdur :)

Hepinize iyi bir hafta dilerim. Bugun burasi epey bir sure sonra ilk defa güneşli :):)

Günaydın arkadaşlar , Burdur iki gündür sisli....

Hakan'im burda hava 2 gundur super. Tam izin alinip kacak ucus yapilacak havalar. Hatta dun Turker ile beraber ogleyin yemek arasinda kaptik benim 450, 4 pil uctuk, acildik, super oldu :thumbup:

Uçun uçun bakalım , hele bahar gelsin ben her gün fabrikanın içinde bile uçurucam.
Bu arada günaydın arkadaşlar. :)
Burdur bir haftadır sisli ve yağmurlu....

Nerede be Hakan'ım. Son 3 gündür hava süper ve güneşiydi. Bugun ise soğuk,sisli ve hafif yağışlı ne yazık ki :(:(

Günaydın arkadaşlar.Herkese hayırlı işler

Yeni yılın 2. gününde herkeze günaydın.

Günaydın arkadaşlar, herkese hayırlı işler...

Haftaya karla basladik, hadi hayirlisi :laugh:

Gunaydin KOMUK, gunaydin Burdur ;)