Günün Fotosu

Turk milletinin yaratıcı zekasına hayranım :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Günün Fotosu

Kesinlikle çok şekerler :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Günün Fotosu

Kuşlara uzun bir süre tırtıl olarak baktım :D

Ynt: Günün Fotosu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
En küçük üyemiz, biricik yeğenim, geleciğin modelcisi Tarik'ın bana Amerika'dan getirdi, el yapımı hediyesi :thumbup:

Bu da daha önce atmış olduğu TANIŞMA Konusu :)

Merhaba- En Kucuk Uyenizden Selamlar

Maşallah çok tatlı bir üyemiz varmış.yalnız heli 2:55 te havalanınca baba nasılda ayağa kalkıyor :laugh: o anda sanki ipler kopuyor ve ufaklık isyanı koparıyor.Bu hep böyle demekki :)

Al eline kuponu ara nalkaponu.

Günün Fotosu

ahahaha bu arkadaşları tanıyan varmı aramızda :D bizim üyelerden 2 si firar etmişler ya :halay: :bravo: :thumbup: :thumbup: ;D :laugh: :laugh:

Günün Fotosu

Mesut AKIN' Alıntı:
ahahaha bu arkadaşları tanıyan varmı aramızda :D bizim üyelerden 2 si firar etmişler ya :halay: :bravo: :thumbup: :thumbup: ;D :laugh: :laugh:
Gerçekten üstad, nerede bu arkadaşlar :D Bir model sattık paranın yarısını verdiler sonrada ortadan kayboldular, bizde her yerde onları arıyoruz :lol: :lollol:

Gerçekten üstad, nerede bu arkadaşlar :D Bir model sattık paranın yarısını verdiler sonrada ortadan kayboldular, bizde her yerde onları arıyoruz :lol: :lollol:
Cidden mi abi :embarras:

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Recep Şurgun' Alıntı:
Cidden mi abi :embarras:

Yok Recep :D Fotodaki arkadaşlar Türker ile benim :laugh: 2 Sene önce Tareq'in Hazerfen ziyareti sırasında çektirmiştik :)

Ynt: Ynt: Günün Fotosu

Yok Recep :D Fotodaki arkadaşlar Türker ile benim :laugh: 2 Sene önce Tareq'in Hazerfen ziyareti sırasında çektirmiştik :)
Ahahah :D ya abi Türker abinin biyiklar olmayınca çok farklı gözüküyor tanıyamadım seninde el yüzünü kapamis abi :D

yok Recep bunlar dolandirici baksana t-shirtler bile baska foruma agit ahahahhaa

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Günün Fotosu

Mesut AKIN' Alıntı:
Hiç gözüm tutmadı bunları benim üstad ben olsam foruma sokmam zaten. :lollol: :lol: :lol:

Günün Fotosu

Keşke bu resmi daha önce görseydim :embarras: Nedense 12S konfigurasyonlu helilerin pillerini sahada şarj etmeyi kendime dert edinmiştim :lol: :lollol:

Günün Fotosu

Keşke bu resmi daha önce görseydim :embarras: Nedense 12S konfigurasyonlu helilerin pillerini sahada şarj etmeyi kendime dert edinmiştim :lol: :lollol:

Abi 12S ile ne alakası var, notebook'un pili değil mi onlar. ;D Biz helinin ayarlarını bitirene kadar enerji kesilmesin diye. :lollol: :lol: :lol:

Günün Fotosu

Biraz eski ama nostalji olsun :)