Günün Videosu

Valla ister bana karamsar deyin ister olumsuz , ben bu aletlerin icadını oldum olası kabul edemedim :angry:. Yok efendim falan üniversite şöyle deney yapıyor, yok efendim filan özellik şöyle hayat kurtarıyor :mad:.....Geçiniz beyler , bal gibi askeri teknoloji bu , silahlanır ve mutlaka bir can yakar.Görüntü de arama kurtarma yapar , eh aslında ne yapacağı çok açık...
Diğer taraftan şöyle bir düşüncem de var , nefret bile etsem, asla takibi bırakılmaması gereken ve hatta daha iyilerinin bizler tarafından yapılması gereken bir teknoloji.....:(

Video ayrı güzel müzik ayrı güzel! teşekkürler paylaşım için :thumbup: :saygilar:

Hele o kırmızı siyah beech 18 yok mu (Younkin Airshows) yıllar önce o mereti gördüğümden beri içim gidiyor, zaten sevdiğim bir model, bir de bu renklerle beni çok etkiliyor... Yapılacaklar listemde (büyük modeller listesi) 5. sırada duruyor kendisi :coolxf:

Video sonunda güzel bir süpriz var ;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu videoyu birkaç hafta önce başka bir yerde görmüştüm, sahte olmasını dilerim, eğer gerçekse de Allah belalarını versin derim, zevk için hayvancağıza eziyet etmenin ne luzumu var...

Bu videoyu birkaç hafta önce başka bir yerde görmüştüm, sahte olmasını dilerim, eğer gerçekse de Allah belalarını versin derim, zevk için hayvancağıza eziyet etmenin ne luzumu var...
Ben atılanı kapan tavuk zannetmiştim.... Meğer atılan tavuğun kendisiymiş, söylemesen fark etmemiştim kardeşim :embarras: