Günün Videosu

. Ben olsam o kadar uzun tutunabilir miydim diye dusundum, sonra da ben olsam zaten kalkmazdi o seytan icadi diye rahatladim :D
Dolmuş şöförü şöyle bi göz ucuyla baktı bu deli neye gülüyor diye  :lol::lol::lol: Valla Emre abi bende düşündüm ben olsam ağaçların üstüne geldiği sırada güzel bi göbek deldiren atlayışı yapardım diye. Ama hiç kalkamayacağını düşünmedim:D
Gerçekten kötü bi durum. İzlemesi bile çok stresli.

O adrenalinle fena sıkmıştır her yerini :D

Muhtemelen inişten sonra ellerini bir süre kullanamamıştır. :eek:

Eyvah ,eyvah neyseki hayatı kurtulmuş kırılan el olsun.

Quad'lar şekil de değiştirmey başladı, hadi hayırlısı :eek::rolleyes:
Lansmanlar hep "Arama kurtarma..." gibi insanlık yararına olan şeyler gibi gözüksede, hepsi potansiyel silah gibi geliyor bana...
Kimbilir belki de zamanında çok bilim kurgu film izlemekten kaynaklıdır :lollol::lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bazen de böyle değişik bişey yapalım diye bişey yapılıyor, çok seviyorum :heartxf:

Şimdi kolları neden büyütürüz temelde, propları büyütelim ki daha verimli olsun, daha stabil uçsun, daha fazla yük taşısın vs vs... Bu arkadaş kolları katlayabilmek için oldukça küçük proplar kullanıyor. Madem o proplarla ve küçük bir ayakiziyle uçabiliyorsun, o zaman büyük kolların bir espirisi kaldı mı?

Bazen de böyle değişik bişey yapalım diye bişey yapılıyor, çok seviyorum :heartxf:

Şimdi kolları neden büyütürüz temelde, propları büyütelim ki daha verimli olsun, daha stabil uçsun, daha fazla yük taşısın vs vs... Bu arkadaş kolları katlayabilmek için oldukça küçük proplar kullanıyor. Madem o proplarla ve küçük bir ayakiziyle uçabiliyorsun, o zaman büyük kolların bir espirisi kaldı mı?
Haydi şimdi bunu İngilizce olarak o videonun altına yorumlara ekle bakalım....
Bir yandan çok, ama kesinlikle çok doğru bir yorum, diğer yandan şunu duyar gibiyim : "tipik Türk işte, gelişmelere çamur atmak..."
Bence teknoloji harika, yanç yazılımı kastediyorum. Değişken parametrelerde stabilizasyonu muhafaza ediyor. Ama daha küçük pervanelere verimli bir şekilde uçabiliyorken neden geometriyi değiştirelim?

• Beğen
Tepkiler: Emre Kaman