Hcp100s 3d Calismalarim

Berkay Eğmür

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Bu aralar baya ucmaya firsat buluyorum bugunku ucusumda baya seyler denedim ve 2 video cektim.
Iyi seyirler :)
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
[
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hcp100s 3d Calismalarim

Vay vay vay. Berkay kardeşimiz Nose-In Invert alan turları ve hurricane çalışmalarına başlamış :bravo: :halay: Bence uçuş gayet başarılı.

Sadece çekim sırasında arka fonda evler olmazsa izlemesi ve modeli yakalaması çok daha kolay olur. Dediğim şey zor biliyorum ama yine de hatırlatayım dedim :embarras: Takipteyiz :halay: :yuppi:

Hcp100s 3d Calismalarim

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Vay vay vay. Berkay kardeşimiz Nose-In Invert alan turları ve hurricane çalışmalarına başlamış :bravo: :halay: Bence uçuş gayet başarılı.

Sadece çekim sırasında arka fonda evler olmazsa izlemesi ve modeli yakalaması çok daha kolay olur. Dediğim şey zor biliyorum ama yine de hatırlatayım dedim :embarras: Takipteyiz :halay: :yuppi:
Sagolasin abi :) half yapmayada calistim ama anlasilmamis galiba :) evet arka plan sorun oluyor artik funfulyda canli canli gorursun :D

Hcp100s 3d Calismalarim

Berkay tebrik ederim kardesim.
Masallah bayaa gelistirmissin :saygilar:
Ellerine saglik :RCKolik:

Hcp100s 3d Calismalarim

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Berkay tebrik ederim kardesim.
Masallah bayaa gelistirmissin :saygilar:
Ellerine saglik :RCKolik:
Tesekkurler abi :)

Hcp100s 3d Calismalarim

Berkay bizim grupta geleceğin tehlikede, bukadar hızlı ilerleyemezsin, keseriz kuyruk palini ona göre ;D

Eline sağlık, senin uçuşların mangalla daha iyi gider, 1-2 ay içinde toplanmaya başlarız işallah :)

kırımsız uçuşlar..

Hcp100s 3d Calismalarim

tamerkaymakci' Alıntı:
Berkay bizim grupta geleceğin tehlikede, bukadar hızlı ilerleyemezsin, keseriz kuyruk palini ona göre ;D

Eline sağlık, senin uçuşların mangalla daha iyi gider, 1-2 ay içinde toplanmaya başlarız işallah :)

kırımsız uçuşlar..
Kuyruk pali cok abi sıkıntı olmaz hahahah sagolasin :) ne bir iki ayi yav funflyda yakariz bi mangal [emoji1] [emoji1]

Hcp100s 3d Calismalarim

Berkay sticklerine sağlık, maşallah diyelim... :thumbup:

Hcp100s 3d Calismalarim

v922'nin hazırladığı taht'a, Hcp100s oturmuş :laugh:

Hey gidi hey, ne çekti o 922 be... Tartıya koysan, üzerinde gramaj olarak japon yapıştırıcısı, plastik aksamdan daha fazla çıkardı ;D

Berkay, şaka maka video gösteriyor ki 922'deki o çat - çut günleri geride kalmış.

Helal olsun. Aşık Veysel Rekreasyon alanını pilotsuz bırakma %p

Hcp100s 3d Calismalarim

Türker Akgün' Alıntı:
Berkay sticklerine sağlık, maşallah diyelim... [emoji106]
Tesekkurler Türker abi :)

Ergün Gürer' Alıntı:
v922'nin hazırladığı taht'a, Hcp100s oturmuş :laugh:

Hey gidi hey, ne çekti o 922 be... Tartıya koysan, üzerinde gramaj olarak japon yapıştırıcısı, plastik aksamdan daha fazla çıkardı ;D

Berkay, şaka maka video gösteriyor ki 922'deki o çat - çut günleri geride kalmış.

Helal olsun. Aşık Veysel Rekreasyon alanını pilotsuz bırakma %p
Tesekkur ederim abi :) harbiden 922 ne cekti yav invert yapicam diye [emoji1] [emoji1] Asik Veysel Rekreasyon alani hic bos kalmiyormus abi heli olmasa quad quad olmasa jet bile ucuruyorlarmis duyduguma gore [emoji1]

Hcp100s 3d Calismalarim

Sende cevher olduğunu zaten biliyordum, ilerleyen zamanlarda üzerine çok daha fazlasını koyacağınıda biliyorum. Çalışmaya devam. :thumbup:

Hcp100s 3d Calismalarim

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Sende cevher olduğunu zaten biliyordum, ilerleyen zamanlarda üzerine çok daha fazlasını koyacağınıda biliyorum. Çalışmaya devam. [emoji106]
Sagolasin Tevfik abi :) calismalara devam [emoji106]

Helal olsun Berkay [emoji1] ne uçmuşsun öyle mikroyla bütünlemişsin [emoji1] [emoji1]
Edit: bütünlemişsin =>bütünleşmişsin

Hcp100s 3d Calismalarim

Kadir Kurt' Alıntı:
Helal olsun Berkay [emoji1] ne uçmuşsun öyle mikroyla bütünlemişsin [emoji1] [emoji1]
Eyw Kadir [emoji1]