Hcp100s Manzara Uçuşu

Berkay Eğmür

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Tatile gidilirde model ucurulmaz mi :) hemde boyle bir teras boyle bir manzara bulmusken :) 2 gun kaldim 20pil civari uctum 1 ay kalsam herhalde Berkay Alsaadi olarak eve dönerdim hahahaha. Bu video 5. 6. Pilde cekildi pek fazla yardiramadim ilk ucuslardan kirmayim diye ama son pillere dogru invert alan turu ve hurricane calismalari yaptim :)
Iyi seyirler.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hcp100s Manzara Uçuşu

Berkay sezona iyi hazırlanıyorsun, bu sene İzmir'in flaş pilotu olcak gibisin :thumbup: :thumbup:

Hcp100s Manzara Uçuşu

Boşuna demiyoruz "MICRO ADAMI Uçurur" diye :laugh: ;D

Ellerine sağlık Berkay. Keşke en son uçuşları özellikle invert alan turu ve hurricane uçuşlarını da görebilseydik ama bu uçuş da gayet başarılı :thumbup: :bravo: Aynen devam kardeşim :halay:

Hcp100s Manzara Uçuşu

Güzel İzmir, güzel uçuş. Paylaşım için teşekkürler.

Hcp100s Manzara Uçuşu

tamerkaymakci' Alıntı:
Berkay sezona iyi hazırlanıyorsun, bu sene İzmir'in flaş pilotu olcak gibisin [emoji106] [emoji106]
Calisiyoruz abi sagol [emoji106]

Hcp100s Manzara Uçuşu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Boşuna demiyoruz "MICRO ADAMI Uçurur" diye :laugh: ;D

Ellerine sağlık Berkay. Keşke en son uçuşları özellikle invert alan turu ve hurricane uçuşlarını da görebilseydik ama bu uçuş da gayet başarılı [emoji106] :bravo: Aynen devam kardeşim :halay:
Micro candir abi heryerde ucuyor :D sagolasin artik onlarda bi daha ki ucuslarda :D

Hcp100s Manzara Uçuşu

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Güzel İzmir, güzel uçuş. Paylaşım için teşekkürler.
Tesekkurler , ne demek :)

Hcp100s Manzara Uçuşu

Berkay , uçuş çok güzel olmuş tebrik ederim , sen harbiden hart hurt 3D'ci olacaksın galiba.... :thumbup:

Hcp100s Manzara Uçuşu

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Berkay , uçuş çok güzel olmuş tebrik ederim , sen harbiden hart hurt 3D'ci olacaksın galiba.... [emoji106]
Hahaha sagolasin abi hedef belli [emoji106]

Hcp100s Manzara Uçuşu

Berkay, söyleyecek bir kelimem yok sana :bravo: bu arada :'( :'( ben niye uçamoyommm :lol: :lollol:

Hcp100s Manzara Uçuşu

Recep TUNCER' Alıntı:
Berkay, söyleyecek bir kelimem yok sana :bravo: bu arada :'( :'( ben niye uçamoyommm [emoji38] [emoji38]lol:
Sagolasin abi :) takil bana 1 aya hart 3d [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Hcp100s Manzara Uçuşu

Kardeşim sticklerine sağlık, Hisky tam bir canavar bilader , darısı benim 130x'in başına ;D ;D

Hcp100s Manzara Uçuşu

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Kardeşim sticklerine sağlık, Hisky tam bir canavar bilader , darısı benim 130x'in başına ;D ;D
Eyw knka :) Al bi hisky sende yav performansı gör :D

Hcp100s Manzara Uçuşu

Berkay iyi yardırmışsın helal sana izmir ekibi seninle gurur duyuyor başkan seçimine aday ol 3D masters of izmirin :laugh:)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi